Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mire számíthatok ha újra...

Mire számíthatok ha újra visszaállok a húsevésre?

Figyelt kérdés

Több mint 3 éve vegetáriánus vagyok de az utóbbi időben nagyon legyengült a szervezetem ezért arra a következtetésre jutottam, hogy ideje újra húst enni. Mire számíthatok? Pl: ez okozhat elhízást vagy emésztési problémákat?

a válaszokat előre is köszönöm

17/l



2014. máj. 3. 10:58
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

<< Ugyanis itt egy csomó dolog nem alaptáplálék (szója, barnarizs, bab etc), ami egy húst be nem vivő vegának kéne ahhoz, hogy fenntarthassa a megfelelő bevitelt mindenből. >>


Egy vegának bizony a barnarizs, a babfélék egész sora, az olajos magvak stb. igenis alaptáplálék. Nem csak "kéne".


És nem, ehhez nem kell folyamatosan táplálkozási szakkönyveket bújni. Be kell tartani néhány alapszabályt, de ez sokkal egyszerűbb, mint amilyennek látszik. Plusz egy 17 éves lánynak is lehetnek tapasztaltabb rokonai, barátai akik ebben segítenek neki.


<< Nem akarok rosszmájú lenni, >>


Nos, akkor ne legyél... :D

2014. máj. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
hüha, nem akartam, hogy ez a kérdésem esetleges nézeteltérést eredményezzen! köszönöm a válaszokat! tényleg sokat segítettetek:)
2014. máj. 5. 15:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!