Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hol és hogyan végeznek laktóz...

Hol és hogyan végeznek laktóz és glutén érzékenységi vizsgálatot?

Figyelt kérdés
Láttam hogy magán keretek között 50000-ért végeznek ételintolerancia tesztet. DE nekem az drága. Valami ötlet?

2014. aug. 12. 08:21
 1/2 Katalinka87 válasza:
A háziorvosodtól kérhetsz ételallergia tesztre és INTOLERANCIA tesztre is beutalót. Azért írtam így, mert sokszor nem értik meg, és a gluténra speciális vérvizsgálat van. A tejcukorra nem tudom pontosan, hogy vér vizsgálat van-e, terheléses biztos.
2014. aug. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én egy kisvárosban lakom Komárom-Esztergom megyében. Beutaztam Esztergomba, ott vettek vért, és 20000 ft-ért csináltak 36 paneles éterintolerancia vizsgálatot, ami tejre és gluténra pozitív lett.


De sztem az első válaszolónak igaza van, elvileg háziorvos elküldhet, csak nálunk ilyesmikre nem igazán hajlandó.

2014. okt. 18. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!