Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Két éves kisfiam szorulással...

Két éves kisfiam szorulással küzd pár hete. Mit tudtok ellene? Nem szeretném gyógyszerezni, ha van más megoldás.

Figyelt kérdés

2014. okt. 6. 13:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Először mindenképp étellel/itallal próbálkozz, gyógyszert csak végső soron használj.

Rostos üdítő, barack, szőlő, kakaó...

2014. okt. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem tudom 2 éves korban lehet e aszalt fügét adni egy gyereknek,de ha igen,akkor mindenképp próbáljátok ki! csodákra képes.
2014. okt. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a kakaót inkább ne, az szorulás csinál.

rostoslé helyett igazi gyümölcs, nyersen, akár turmixolva.

aszalt füge teljesen jó, vagy más aszalt gyümölcs, lehetőleg nem cukrozott, pld mazsola.

a lényeg: sok rost: kevés gabona, az is inkább zabpehely, kevés hús, kevés tejtermék, inkább zöldség, gyümölcs, kókuszreszelék. olajos mag lisztje (pld napraforgó, mandula, gesztenye) kevés vízzel elkeverve, esetleg mézzel, olajjal, joghurt állagúra.

2014. okt. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

a kakaó szorulást? :o Érdekes, nekem mindig hasmenésem volt tőle... Lehet, hogy egyéni dolog ez is.

Nekem pl. azt mondták, az alma is segíti az emésztést - engem meg pont az fog meg.

2014. okt. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!