Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi lesz, ha soha nem leszek jól?

Mi lesz, ha soha nem leszek jól?

Figyelt kérdés

8. os korom óta evészavarom van, 5X voltam kórházban, 2X gyógyultam ki fizikailag, de normál súllyal gyűlölöm magam és nem bírom elviselni a zsírt a testemen... Tudom, hogy ennem kell, tudom, hogy nem baj, ha van hús is az emberen, tudom, hogy a fiúk azt jobban szeretik, és tudom, hogy nem tehetem meg a szeretteimmel ezt újra, mégis annyira utálok így lenni, a testem minden porcikája tiltakozik a súlytöbblet ellen.. Végre már vagy 8hónapja nem járok orvoshoz és mindenki megnyugodott körülöttem, de nekem ez így szenvedés..

Nyáron 172/56 voltam, most 172/50, és az van bennem, hogy csak 3kilót kéne még leadnom és boldog lennék, nem lenne rossz, de tudom, hogy nem így van és tudom, hogy az sem lesz elég.. Direkt eszek és direkt próbálok, nem órákat edzeni, de ez annyira nehéz.. Legszívesebben feladnám ez már annyira fárasztó, de nem akarok fájdalmat okozni, azoknak akiket szeretek, viszont így magamnak okozok fájdalmat..

Van ebből kiút? Van akinek sikerült megváltoztatni a gondolkodását? Aki evészavaros volt, de már szereti a formákat, szeret enni és újra boldog?



2014. okt. 31. 10:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Neked pszichológus/ter kell, méghozzá sürgősen!


Beteg vagy, nagyon, és ha így haladsz, egyszer megölöd magad.


Én is voltam anorexiás, most bulimiás már évek óta. Nem tudok szabadulni, hiába a dokik, a barátaim, a párom. Pokol az élet, nagyon sokat gondolkozok a halálon, mert ennél az ezerszer jobb.

2014. okt. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!