Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Spagettit ehet laktózérzékeny?...

Spagettit ehet laktózérzékeny? A tésztában vagy a szószban van laktóz?

Figyelt kérdés

Csak, mert láttam a boltban laktózmentes spagettit, tésztát és szószt. Ha a tésztában van, akkor midnen tésztában van?

Az igaz, hogy nem tett jót, amikor ettem, sajtot nem tettem rá.



2014. dec. 13. 12:32
 1/6 anonim ***** válasza:
A tésztában nincs, a szószban lehet. A laktóz tejcukor, hogy kerülne spagettibe tej? vagy színes tészta?
2014. dec. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem színes tészta. Spagetti porból készítettem amúgy. Olvastam valahol, hogy a levesporban is van laktóz, akkor gondolom a spagetti porban is lehet.
2014. dec. 13. 12:54
 3/6 anonim ***** válasza:
A porban van laktoz. Nagyon egyszeru megcsinalni, inkabb fozd meg te, tuti laktozmentes es minden szennytol mentes lesz:s
2014. dec. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem speciel a tészta sem tesz jót.. de alapvetően a tészta lisztből van, nem tejszármazékokból.


Az élelmiszeripar félkésztermékeibe már minden szemét belekerül (porokba) de legalább rá van írva. Esetleg elolvasod? :)

2014. dec. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! :)

Hát igen, sajnos, a porokba mindent beletesznek... Nem valami egészségesek. Tejet láttam feltűntetve.

2014. dec. 14. 08:54
 6/6 anonim ***** válasza:

Az már a ráadás kérdés, hogy miért tesznek tejszármazékokat egy húsos-zöldséges típusú feltétbe.


Heh.. krónikus betegségeket krónikus mérgezéssel lehet egyébként elérni, ha valamilyen anyag amit nem jól tolerál az emberi szervezet gyakran jelen van.

2014. dec. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!