Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az tényleg igaz hogy ha nem...

Ígyúgyamúgy kérdése:

Az tényleg igaz hogy ha nem eszek, vagy csak nagyon keveset akkor cukorbeteggé is válhatok?

Figyelt kérdés
Mert egy ismerősöm mondta ezt nekem,de mivel nem megbízható forrásból tudom,így nem tudom hogy el e higgyem.

2015. jan. 14. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, ez hülyeség.
2015. jan. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőm volt, hogy alig evett, akkor is csak chipset - a zacskó - és joghurtot - 1 pohár, kb egész nap, évekig. Nem lett cukorbeteg, de huszonéves korára egyik dokitól a másikhoz jár, folyton fáj a hasa.
2015. jan. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nem értek ehhez a betegséghez, csak annyit tudok, hogy nagypapám fogságban volt, nagyon-nagyon lefogyott, és emiatt cukorbetegen jött haza a háborúból.

szóval lehet összefüggés.

2015. jan. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én mint gépész, -mellékfoglalkozásban cukorbeteg- azt gyanítom, hogy a nem evés(alias éhezés) az jobban hazavágja a gyomrot és a hasnyálmirigyet, mint a zabálás..


egy életünk van, azt kell(ene) okosan (le)élni...


ki így, ki úgy, ki rövidebb, ki hosszabb életet él..


éhezni még lehet, némi táplálék néha nem árt...de inni azt bizony kell.

az ember napi éltbenmaradásához cca 600 kalória kell, ha csak fexik, talán 400..

ez persze sima út a saját tönkretételhez.

2015. jan. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2015. jan. 15. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!