Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szeretnék egészségesen étkezni...

Szeretnék egészségesen étkezni! Mit szabad és mit nem szabad enni?

Figyelt kérdés
2010. febr. 18. 21:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Na ez egy gyönyörű kérdés!Amit a TV ajánl az a nem mind jó.Zöldségek,hal,baromfi hús,zsíros szalonna,sonka,rozs kenyér és ami nem savasít!Ezt egy reflexológus mondta aki 1936-os születésű,egészségesebb mint én 35 évesen!
2010. febr. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha egészségesen szeretnél étkezni, akkor készülj fel egy hosszú információ és tapasztalatgyűjtésre. Az nagyon jó, ha elhatároztad. Keresd azokat az meberket, akik már járják ezt az utat. Tőlük rnegeteget tanulhatsz. Próbáld megszűrni a neten találéható információkat,mert legalább annyi ártalmas van közöttük, mint amennyi hasznos. Hallgass meg néhány orvost. Próbálj termelőtől vásárolni. Nagyon jó információt adott az előttem szóló. A savasodást kerüld el. Szerintem érdemes táplálékkiegészítőket fogyasztani, mert a mai zöldségek és gyümölcsök hasznosanyagtartalma sajnos már kievés az egészséges táplálkozáshoz.
2010. febr. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!