Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Észrevettétek, hogy hat a hús...

Észrevettétek, hogy hat a hús az agyra?

Figyelt kérdés
Minél több húst eszik valaki annál butább lesz? Ezt ti is tapasztaljátok?
2015. ápr. 6. 19:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor már szobatiszta se lennék, ha ez igaz lenne, nemhogy még erre a kérdésre válaszolnék.
2015. ápr. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Tudod ugye, hogy a világ nagyrésze húsevő?
2015. ápr. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég. Tudtad ,hogy nem normális dolog ilyeneket állítani? agymosott barom vagy!
2015. ápr. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Első :'DDD Mekkora duma :'DDD


Egyébként nem tapasztaltam ilyesmit, a férjem is húst hússal zabál, a fater is és egyikük sem buta, sőt...

2015. ápr. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség, mikor elkezdtem az egyetemet sokkal több húst ettem mint valaha a sport miatt még is jobb tanuló lettem mint előtte bármikor. Akkor ezt mivel magyarázod? Szerintem az a csökkent agyú aki ilyen hülyeségeket hisz.
2015. ápr. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Koplárovics Béci ***** válasza:
Ez nem csak a vegákra igaz?
2015. ápr. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Akkor én hogy hogy az egyetemen nyomom, a kisegítő helyett?
2015. ápr. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

4. vagyok.

Azt hozzáteszem, hogy a húgom kb. egy évig nem evett semmilyen húst, mert Mekiben dolgozott és megundorodott az összes húsfélétől. Miután újra elkezdett húst enni, ő maga mondta, hogy utólag visszagondolva a "vegaidőszak" alatt mindig fáradt volt, 5 perc testmozgás után le kellett ülnie és az agya is fáradtabb volt (több alvással sem volt a topon, lassabban estek le neki a dolgok, stb).

2015. ápr. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy tv műsorban hallottam, aztán utána is néztem (google: protein manipulation cult), hogy a szektákban alacsony fehérjetartalmú, magas cukortartalmú kajákat adnak, mert ha nem eszel elég fehérjét, az agyad "éhezik", és nem tud olyan jól kritikusan gondolkozni.
2015. ápr. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az ember mindenevo ugyh ha valmit kihagysz az etrendbol az hat rad rosszul nem az amit megeszel
2015. ápr. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!