Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Fehérjepor és feszesítés/szálk...

Fehérjepor és feszesítés/szálkásítás?

Figyelt kérdés
Nagyon új vagyok még ebben a táplálékkiegészítős témában, ezért szeretném a segítségeteket kérni. Alapjában véve egy elég vékony lány vagyok (20 éves), 170 cm-hez 52 kg. A bőröm feszességével nem vagyok még teljesen megelégedve, ehhez keresnék megoldásokat. Egészségesen étkezem, nem eszem cukrot, fehér lisztet...stb, illetve rendszeresen sportolok, valami mégis hibádzik, ezért remélem a fehérjepor megoldást jelenthetne a problémámra. Mivel nagyon enyhe laktózérzékenységben is szenvedek, a Scitec Nutrition 100% Whey Isolate termékét néztem ki magamnak. Szerintetek az megfelelő lenne? Segítene a bőrfeszesség-problémám orvoslásában?

2015. máj. 25. 19:49
 1/2 anonim ***** válasza:

ebben azért maradt laktóz.


A bőrfeszesség két dolog ötvözetéből adódik:

1: megfelelő izommennyiség, ami a feszességhez ugyanúgy kell

2: megfelelő diéta - zsír és víz lepucolása


Mivel nem látlak, így nem tudom melyiken kéne erősíteni. gyanítom még nem vagy nagyon edzett, ezért egy kellemes kis kezdő edzéstervvel elkezdheted a munkát.

2015. máj. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Laktózérzékenységgel én kerülném a tejsavót, akkor is, ha izolátum. Én a helyedben natúr tojásfehérjét vennék, és gyümölccsel ízesíteném a turmixot. Egyébként a táplálékkiegészítőktől nem kell csodát várni, fontosabb az alap étkezésed, hogy az megfelelő összetételű és minőségű legyen.

C-vitamin is ajánlott elvileg a szép bőrhöz. Ezt por formában, aszkorbinsavként kapod meg a legolcsóbban.

2015. máj. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!