Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » (Női) Testépítők! Jó edzésterv?

(Női) Testépítők! Jó edzésterv?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok. 165 cm és 60 kg körül. Minimálisan szeretnék lefogyni, mondjuk 51-52 kg-ra, illetve a "husit" ami van rajtam legfőképpen szeretném, ha szálkás, feszes izom lenne. Főleg a popsimat és a combomat szeretném formálni. Az edzéstervem a következő:


1. nap: Mell -> Mellre húzás csigán

Tárogatás gépen

Has -> Felülés

Hasprés

Csípő - Far -> Azon a "ferde" gépen oldalra dőlés

és előredőlés súlyzóval a kezemben

Bicepsz -> 1kezes váltott

Láb -> "Szülőgép ki-be"

"Tológép"

Taposó


2. nap: Hát -> "Fülig" húzás gépen

Csigás gépen tarkóhoz húzás

Váll -> Felnyomás a vállgépen

-> Oldalemelés

Tricepsz -> Csigás gépen tricepsz nyújtás

Láb -> "Szülőgép ki-be"

"Tológép"

"Hátratoló gép" (váltott lábas)


3. nap: Kardio. Kb 1-1,5 óra -> futás, bicikli....


Annyit még szeretnék, hogy egy héten nem háromszor megyek, csak 3 naponként ismétlődik az edzésem. Egy napot megyek, egy napot nem.



Tanácsokat, véleményeket szeretnék kérni, hogy mennyire hatásos, min kellene változtatnom, mit várhatok? Köszönöm előre is.



2012. júl. 15. 15:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A comb és fenék edzésére szerintem legjobb a guggolás, kitörés és persze nem pici súllyal.

El kell dönteni, hogy fogyni szeretnél vagy izmosodni, mert az egyszerre nem megy naturálban. Az egyikhez szálkásító diéta kell, a másikhoz tömegnövelő étrend. ezen múlik, hogy milyen eredmény lesz.

Itt is találsz jó edzésterveket:

[link]

2012. júl. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ci.ara ***** válasza:

Én mellre fekvenyomást mondanék csak.

Bicepszre mehetne kalapács+scott pad(francia+egyenes rúddal)+csigán lehúzás

Lábra ezt a szülőgépes dolgot elfelejteném! Menjen rá lábtoló combhajlító-feszítő, kitörés, guggolás+hátratológép

Mivel vádlit nem láttam azért ülő álló vádli is mehetne.

Tricepsz mellé jöhetne lórúgás


Aztán egy idő után változtass a sorrendjén meg lehet ám cserélgetni is a gyakorlatokat.


Egyik héten ferde padon nyomsz fekve másik héten sima padon.

Bicepsznél is szint úgy egyik héten francia rúddal másik héten sima rúddal aztán belerakhatod amit te is írtál.


Egy héten én 2x edzeném a hasam meg a vádlim!

2012. júl. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!