Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Fehérjepor minimális fehérjebe...

Fehérjepor minimális fehérjebevitel mellett?

Figyelt kérdés
Ha nagyon minimális fehérjét viszek be a szervezetembe naponta, akkor érdemes fehérjeporral kiegészítenem, fehérjeturmixot innom?

2015. szept. 15. 18:01
 1/4 anonim válasza:
Szerintem nem kötelező max ,ha ilyen vérszegény vagy akkor kell.Vagy még, ha kondizol akkor is szóba jöhet,de inkább változtas étrendet.Jah és a fehérje az nem koksz és nem megy össze a ....DE HA HASZNÁLOD AKKOR MAJD MÉRTÉKKEL!Döntsd el!És jó minőségű legyen a turmix!;)
2015. szept. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Futni járok el heti 2x, lovagolni heti 1x, és még mellette heti 5x 40-50.perces aerobikra. Nem akarok egyáltalán fogyni, csak a testzsírból kellene veszítenem. És lány vagyok, 23 éves.
2015. szept. 15. 18:56
 3/4 A kérdező kommentje:
Egész nap suliban vagyok, így nagyrészt péksütiken meg vízen élek, plusz napi egyszer eszek meleg ételt. Ezért kérdeztem.
2015. szept. 15. 18:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Ilyenkor érdemes, igen, de sokkal jobb lenne, ha rendesen ennél. Meg lehet oldani, ha akarod, másoknak is megy.
2015. szept. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!