Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Éhség rohamok, evés kényszer!?

Éhség rohamok, evés kényszer!?

Figyelt kérdés

Biztos van köztetek aki küzdött 'zabálási kényszer ellen' ,legyőzte az agyát hogy ne egyen egyfolytában.

Nem vagyok egy tulsúlyos fajta. De most nyáron végre eljutottam arra a pontra h nem kívántam a kajákat.(ennek nagyon örültem mert jobban éreztem magam.)

Viszont most visszajött az éhségérzetem.Várok történeteket hogy nektek hogy sikerült "lekűzdenetek"!?



2015. okt. 31. 14:01
 1/2 Agocs Mihaly válasza:
Vércukorszintet mértél már??? Érdemes volna! Lehet hogy megdöbbentő eredmény kapnál! Ajánlom menyj el egy vérvizsgálatra ! A cukorbetegség tünetmentes, nem fájdalmas, észrevehetetlen de nagyon alattomos betegség! Gondold át és ne habozz!
2015. nov. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen! A 'veremben' van,mert a csaladban majdnem mindenki az. Koszonom szepen! Igazabol erre ratertem mar gondolkodasban.. de még nem nézettem meg. Koszonom a választ! Aranyos vagy! :)
2015. nov. 5. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!