Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Evészavarom van? Mit tegyek?

Evészavarom van? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok és nagyon szeretek enni (-a BMI-m az ideális és a sovány határán van). Rosszabb napokon akár 2500-3000 kcal is képes vagyok enni(-leginkább unalomból, ha egész nap itthon vagyok, plusz ilyen hidegben futni sincs kedvem ráadásul láb-ínszalagszakadással nem is tudok.) Vannak olyan napok, amikor csak egészséges kajákat eszem, de ha egyszer elkezdtem csokit/ édességet enni, nem tudom abbahagyni (mondjuk ha 1 tábla csokit megkezdek, nem bírom ki, hogy ne mindet egyem meg), ha meg nem eszem, folyton arra gondolok, hogy édességet akarok enni (főleg amikor itthon tanulok). Ja és nagyon sokat rágózok (napi 4-7 db), ha nem vagyok éhes de mégis kívánok vmi kaját.

Más is van ezzel így?

Mivel motiválhatnám magam, hogy leadjak 2 k-ot?

Mivel tereljem el a figyelmem a kajákról?

U.i.: Nem, nem hánytatom magam, de már megfordult a fejemben...



2015. dec. 28. 21:36
 1/4 A kérdező kommentje:
A nap nagy részén a kajákra és a súlyomra gondolok, és ez kezd felőrölni. :(
2015. dec. 28. 21:38
 2/4 A kérdező kommentje:

*Mivel motiválhatnám magam, hogy leadjak 2 kG-ot?

Nem ítélkezésre vagyok kíváncsi, hanem a megoldás érdekelne a fogyáshoz/ testsúly-megtartáshoz. Tudom, hogy nem vagyok kövér de sokkal jobban érezném magam ha pár(!) kg-ot fogynék.

2015. dec. 28. 21:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor én DIREKT nem fogok tanácsot adni, ha a beteg tartományba akarsz fogyni. Meg ha ilyen lent van a súlyod enni is jó lenne, ráadásul, ha eddig nem híztál tőle nagy valószinűséggel ezután sem fogsz.
2015. dec. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
En a helyedben hagynam hogy felhizzak a normal fok tetejere es csak utana fogynek par kilot. Igaza van az elozo valaszolonak. Ne hagyd abba az evest. Hizz utana fogyhatsz .
2016. máj. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!