Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy étkezzek rendszeresebben?

Hogy étkezzek rendszeresebben?

Figyelt kérdés

Mióta dolgozom, nagyon rendszertelenül eszem. A dologhoz hozzájárul, hogy nem tudok máshol enni, csak itthon, így munkába általában csak rágcsálok valamit. Reggelizni szintén nem szeretek, mert felkelés után sosem vagyok még éhes. Legtöbbször eszem egy kis gabonapelyhet tejjel, csak hogy ne induljak el üres gyomorral.

Utána napközben kb ennyit eszem: 1-2 alma, banán vagy esetleg pár szelet puffasztott rizs, abonett kenyér, ropi

Ennek ellenére mikor hazaérek este, mégse vagyok túl éhes. Általában megeszek egy szendvicset, vagy összedobok valami gyorsat és könnyűt, pl saláta, rántotta, stb. Sosem voltam nagy étvágyú, de azért ezt egy kicsit kevésnek érzem.

Szerintetek nagyon egészségtelen ez így? Tudnátok tippet adni, hogy étkezhetnék kicsit rendszeresebben?



2016. jan. 6. 00:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Végülis van benne rendszer, reggel és este eszel... Reggel nem tudom, miért, ha nem vagy éhes, tapasztaltad, hogy mégsem jó, ha nem eszel?

Vagy többet akarsz enni? Mert a leírtakból úgy tűnik, tényleg nem eszel eleget. A fehérjét pedig különösen elhanyagolod (gondolom, még ha rántottázol, akkor sem 8 tojásból, pedig az már adna valami alap fehérjebevitelt, a többi ételedben nem igazán látok olyasmit, max. nyomokban).

2016. jan. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gondolom nem mozogsz olyan sokat, azért sem vagy annyira éhes és bírod ki ennyi kajával minden nap. Meg napközben is folyamatosan eszel. Ha iszol kávét vagy dohányzol azokat hanyagold, és megjöhet az étvágyad.
2016. jan. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!