Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kezdő testépitőnek mit ajánlot...

Kezdő testépitőnek mit ajánlotok kreatin, fehérje vagy tömegnövelö mellesleg 57 kilo vagyok és nem hizzok semmit sem?

Figyelt kérdés
2014. júl. 8. 14:04
 1/7 anonim ***** válasza:
google alapismereteket
2014. júl. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Osynho ***** válasza:
Amennyiben 57 kg vagy és nem hízol semmit, az étrendedet tedd rendbe, mielőtt bármi másra pazarolod a pénzed.
2014. júl. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
ha kezdő vagy először tanuld meg megfogni a vasat, és utána ha már mennek szépen a gyakorlatok akkor gondolkodj hogy mit kéne szedni
2014. júl. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem az étrendemmel van a baj naponta 4-5 eszek de nem hizzok melyiket ajánlanàtok és mellesleg szálkás is vagyok
2014. júl. 8. 15:09
 5/7 anonim ***** válasza:

100%, hogy azt étrendeddel van a baj. Ha jó lenne az étrenden, akkor fejlődnél.

Javaslom olvasd el a Sárga kapszulát. Interneten meg tudod keresni. Regisztrációért cserébe ingyen letölthető.

2g/tkg fehérje

5g/tkg szénhidrát.

2014. júl. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Osynho ***** válasza:

Ha rendesen ennél, akkor gyarapodna a súlyod. Vagy zsírosodnál, vagy az edzés mellett izmosodnál. Valahova eljut a többlet kalória. :)


A 4-5 étkezés önmagában semmit se jelent.

2014. júl. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én kb 55 kiló voltam 2 hónapja. Azóta feljött 6 kiló. Edzés heti háromszor és zabálás. Az étrenden múlik minden, nem az egy shaken amit edzés után lenyomsz. nem hiába mondják itt a tapasztalak, hogy jó kaja nélkül nem fogsz fejlődni. hallgass rájuk.


Edzésnél inkább kis súlyokkal kezdj, és tanuld meg a gyakorlat helyes elvégzését. Összpontosíts az izomcsoportra, amire ráedzel. Érezd ahogy dolgozik, terhelődik. Ha pontosan, nem csalva csinálod, emeltheted a súlyt. ha szarul végzed a gyakorlatod, csak fájni fog mindened, de legalább szart se fejlődsz és napokig agonizálsz.


Egyél napi 4-5ször, kétóránként. Tömegnövelőnek én tankot vagy jumbot iszom, carb-f-el megtámogatva a napi bevitelnek megfelelően. reggeli 100gr zabpehely, banán ( állítólag lassítja az anyagcserét ). Én ezt szoktam összeturmixolni egy fél adag tömegnövelővel és 50gr carb-al. matekozd ki, hogy elég-e a fehérje és a szénhidrát, ennek tükrében told a tömegelőt.


Ha nem megy a kaja, erőszakold meg magad, idővel kitágul a gyomrod. Rizst ezerféleképp meg tudod csinálni. Tedd le a cigit, ne kávézz. Feleslegesen ne mérgezd a tested. A kávé serkenti az anyagcserét. Ne fuss, ne végezz kardiót.


nyilván minden ember más, nekem ez vált be. nem tökéletes, persze, de fejlődök.


ne add fel, hajrá!

2014. júl. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!