Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Fogyókúrázom.1200-1300kcal-t...

Fogyókúrázom.1200-1300kcal-t probalok bevinni naponta de sosem sikerul mert ehes maradok. Hogy probaljam meg az ehsegerzetet csokkenteni?

Figyelt kérdés
Ma ettem reggelire gabonapelyhet tejjel. Tizoraira egy kis ropit es joghurtot. Majd fagyit. Ebedre ettem egy almat es egy epret. Uzsira 285 g kukoricat. Vacsorara pedig gabonapelyhet tejjel. 20.27kor pedig ismet ehes vagyok....(ebedre fott etelt szoktam, csak ma maradt ki) meg most fogok enni egy kis epret es zold teat inni.

2016. máj. 6. 20:28
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Ala semmikepp nem mennek. Azt hiszem, h heti 0,5 kgt allitottam be
2016. máj. 6. 21:27
 12/30 A kérdező kommentje:
Ja, es irnom sem kell, h mozgasra idom nem marad az allando rohanas mellett. Napi fel ora seta mar jonak szamit. (Haza ut)....sajnos
2016. máj. 6. 21:30
 13/30 anonim ***** válasza:
Úristen, hát olyan vagy, mint egy kamaszgyerek! Azonnal hagyd abba a fogyókúrát (bár ez speciel nem is az, csak összevissza evés). Az élet terheitől nem pótcselelekvésekkel kell megszabadulni! Nehezedre esik a helytállás, de ennek nem az a megoldása, hogy nem eszel, hanem hogy beosztod az idődet és minden segítséget elfogadsz. Van társad is a gyerek mellé? Mivel családról írsz, ezért gondolom, hogy van. Hát vond be őt is a munkába. Hány éves vagy és hány éves a gyerek?
2016. máj. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%

Az egészséges táplálkozást ötvözni kéne a számolással, és inkább a makrókat kéne számolni, mint a kalóriát. Ez azt jelenti, hogy a zsírt, szénhidrátot, fehérjét kéne számon tartanod, és ezeket minél minőségibb forrásból bevinni. Amíg ropit és ilyen vackokat eszel, ne várd, hogy éhezés nélkül, egészségesen fogsz fogyni. Nem csak mennyiségi, hanem minőségi éhezés is létezik, amit az ilyen silány ételekkel lehet elérni.

A kaját egy óra alatt meg lehet főzni két napra. Ha a zöldséget nem is csinálod meg, azt is naponta 10 perc alatt megpárolhatod másnapra.

2016. máj. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Nem a sajat gyerekem. Az ocsem. En 19 vagyok o pedig 6. Azert en nevelem es csinalok minden hazimunkat mert a szuleink hajnaltol keso estig dolgoznak (kereskedok) igy minden az en nyakamba szakad.
2016. máj. 6. 21:44
 16/30 A kérdező kommentje:
Napirend: 6kor keles. Keszules, gyereket
2016. máj. 6. 21:47
 17/30 A kérdező kommentje:

*napirend: 6kor keles. Reggeli.keszules. ovi. Onnan iskolaban 9 ora. Ha vege egybol ovi. Tanulas. Kicsivel egy kis torodes. Vacsi. Furdetes. Furdes. Alvas.


Ha a szuleink itthon vannak akkor iskola utan egybol munka, kb 21.30ra erek haza. Furdes es alvas.

2016. máj. 6. 21:52
 18/30 A kérdező kommentje:

Tehat valami rugalmas dietat szerettem volna. Tudom h a ropi , stb nem taplalek. Azaz ehsegerzet eltolasa miatt kellett.


Holnapi terv: reggelire eperturmix

ebed: gyumolcsleves, sult oldalas (tudom..tudom.. ) hagymas tort burgonyaval uborkasalata

vacsora: meg nem tudom

uzsi:alma

2016. máj. 6. 21:58
 19/30 anonim ***** válasza:
Aha. Hát magad is gyerek vagy. A holnapi kajád jó. Oldalas, hagymás krumpli - élvezd! Az öcsédnek nem te kéne hogy legyél az anyja, a szüleidnek meg a házicselédje. Kell neked az energia, nem vagy túlsúlyos, csak túlterhelt. Egyél normálisan és igyekezz néha kikapcsolódni, ahogy egy 19 éves lányhoz illik. A saját életedet kell élned, párkapcsolatot találni, eljárni szórakozni. Mit tudnak a szüleid ketten egyszerre napi 16 órát dolgozni?
2016. máj. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
És te minek dolgozol, ha a szüleid ennyit dolgoznak? Nyilván nem százezerért teszik!
2016. máj. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!