Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Minimum hány kaloriára van...

Minimum hány kaloriára van szükségem?

Figyelt kérdés
Gyógyulóban lévő evészavaros vagyok, 180cm vagyok és most híztam ehhez 57 kgra, ezt szeretném tartani, de elég nehezen erőltetek magamba kaját. Mennyi kell hogy nehogy visszafogyjak? Hízni sem szeretnék tovább

2016. szept. 7. 12:57
 1/1 Fekete Kisztina válasza:

Ahhoz, hogy megőrizd a testsúlyodat nagyjából napi 1900-2000 kalória bevitele szükséges naponta. De nem feltétlen a kalória bevitele számít, hanem hogy ebből mennyi az amennyit szénhidrát formájában viszel be. Ehhez az kell, hogy a bevitt kalóriák 55%-a legyen szénhidrát, 30%-a zsír és 15%-a fehérje.

De véleményem szerint a 180cm-hez az 57kg még igencsak kevés... egy jó 10 kilót még simán magadra szedhetnél, mindezt persze mozgás mellett és nem feltétlen zsír formájában.

2016. szept. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!