Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Van arra tudományos magyarázat...

Van arra tudományos magyarázat, hogy miért van az, hogy valaki annyit eszik mint egy disznó és nem hízik, míg a másik viszonylag normális étkezéssel dagadtabb?

Figyelt kérdés
Azon felül, hogy "ő ilyen típus"

2016. okt. 9. 19:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

7-es

Heti 70 km nem sok? Másoknak heti 7 km sincs meg.

2016. okt. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Tudom, de napi 2 óra séta nekem minimális mozgás, nem érzem aktív életmódnak, mitől is érezném? Nem nagy ügy s nem is éget sok kalóriát. Persze ez relatív.

Én is ismertem olyat, aki 1 megállóért várt félórát a buszra, nekem is voltak inaktív időszakaim (rossz is volt nagyon), de attól még napi 10 km gyaloglás elég alacsony aktivitás egy emlőstől, aki még csak nem is lajhár.

2016. okt. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
egészségesen élek (az átmeneti sportmentességet kivéve), nem cigizek
2016. okt. 10. 02:10
 14/17 anonim ***** válasza:
A pajzsmirigy működésétől is függ a dolog. Akinek túlműködik, az ehet bármennyit, akkor sem fog hízni, akinek alulműködik, az nehezen fogy le, könnyebben hízik. És persze nemcsak a táplálék mennyisége, hanem az összetétele is számít, meg a mozgás is, amit fentebb már írtak.
2016. okt. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
A fogolytáborokban senkinek nem voltak pajzsmirigy- meg genetikai problémái...
2016. okt. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
az is igaz, ott mindenki vékony volt :D
2016. okt. 10. 21:16
 17/17 anonim ***** válasza:
Na akkor, ha ezen túljutottunk, akkor továbbléphetünk: mégis csak a kaja mennyisége körül lesz valami...
2016. okt. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!