Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Evészavarom lenne? 15/l

Evészavarom lenne? 15/l

Figyelt kérdés

Ugy egy eve hirtelen lefogytam 5 kilot stressz miatt amit persze vissza is hiztam gyorsan. Akkor elkezdtem utalni a testem. Mindig szidtam magam hogy ilyen kover vagyok. Azota osszevissza eszem. Van hogy egy hetig semmit aztan jol bezabalok majd megint semmit. A sulyom allandoan ingadozik. Lemegy 3 kilo es fel is jon egy heten belul. Olyankor meg is jegyzik h le vagyok fogyva. Nagyon buszke is leszek magamra aztan valamikor megtorok es jol bekajalok. Aztan probalok normalisan enni es kiakadok hogy mekkora hasam van, hogy lehetek ilyen dagadt. Mar azt sem bannom ha izombol megy le csak fogyjak.

Nagyon sokat faj a gyomrom ha eszek es van hogy direkt azert nem eszek hogy ne fajjon meg anyaeknal mindig ezt hasznalom kifogasnak.

Szerintetek eveszavarom van?

161/53kg


2016. dec. 11. 11:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen, így kezdődik a dolog. Keress gyorsan segítséget, mert még viszonylag normális súlyod van. 53 kiló nem életveszélyes, de ha így folytatod, akkor jóval többet fogyhatsz. Ha sokáig így folytatod, akkor tönkremehet az anyagcseréd és utána rengeteg szívás lesz vele. A hasad meg azért fáj, amikor eszel, mert nem eszel semmit, utána meg egy csomót.

Szakember segítségével biztos vissza tudnál állni, hiszen felismerted, hogy problémád van, ami az első lépés.

2016. dec. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem evészavarod van, hanem önszeretet hiányod.
2016. dec. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!