Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Koplalásból kialakulhat anorexia?

Koplalásból kialakulhat anorexia?

Figyelt kérdés
2010. máj. 3. 22:55
 1/6 anonim ***** válasza:

igen a koplalás már majdnem anorexia, fordulj szakemberhez, amíg nem késő


http://www.youtube.com/watch?v=aTIjRxT_Y9g

2010. máj. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igen, az anorexia az pont hogy a koplalás és a rossz testkép.
2010. máj. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, mi a koplalás oka. Ha fogyni akarsz ilyen módon, folyton a tömegedet méred, sokat foglalkozol a kinézeteddel, bűntudatot van az evéstől, akkor igen, ez egy kezdődő anorexia lehet.
2010. máj. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
:S Muszáj fogyóznom. Délig eszek. Hányngerem van már magamtól.. Közbe napi 2 órát sportolok.
2010. máj. 4. 10:09
 5/6 anonim ***** válasza:
dobj egy képet magadról és az adataidat (év/magasság/tömeg/ruhaméret), írd meg az étrended (mit/mikor/mennyit) és az edzésterved (mit/mikor/mennyit)....megmondjuk mi a probléma
2010. máj. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Bocsánat, de én a feltett kérdésre voltam kiváncsi.

Azért kérdeztem, mert pár éve koplaltam, 1 hónap alatt fogytam 5 kilót. De akkor még nem hallottam erről, hogy anorexiát okoz. Tehát megpróbálok mostmár úgy lefogyni, hogy rendesen étkezem, egészségesen, mert nem szeretném ha beteg lennék.

2010. máj. 4. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!