Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mitől hízok? Bővebben lent

Mitől hízok? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Nem eszem valami sokat, általánosságban a napi kajám így néz ki: 2 vagy 3 db tükörtojás, 1 db zsemlével és egy szelet párizsival, ebédre valamilyen főtt étel (igyekszem nem a leghízlalóbbakat választani, de többnyire menzás kajáról van szó) vacsorára pedig 1 db párizsis zsemle , vagy ugyanúgy mint reggel, csak 2 tojásból.

Az egyetlen plusz ami hízlal az a napi 1 db energiaital, vagy esetleg még kv is szokott lenni mellé vizsgaidőszak révén ez muszáj.

160 cm vagyok, normál testalkattal, de folyamatosan nő a pocakom, szerintem mostmár kb 61-2 kiló lehetek, és teljesen el vagyok borzadva magamtól.

Pár éve kivették a pajzsmirigyemet és emiatt letroxot szedek, de mindig jók az eredményeim, ezért nem értem, hogy mi lehet a baj, nem érzem úgy , hogy sokat ennék, mégis folyamatosan csak hízom.

Mitől lehet ez?


2017. jan. 19. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha kivették a pajzsmirigyedet, akkor véletlenszerűen hízhatsz. Családban van pajzsmirigy nélküli személy, és nála időszakokra osztható, hogy mikor hízik, mikor fogy. Gyakran láthatóan meghízik, de előfordul olyan is, hogy csontsovány. Ez sajnos ilyen.
2017. jan. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Esetleg próbáld meg, hogy pl. zöldséggel csinálsz rántottát zsömle nélkül, vagy zabkását reggelizel. Szóval kicsit egészségesebbet.
2017. márc. 7. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát szerintem hagyd el a menza kajat teljesen es a feherlisztes dolgokat, egyel sok zoldseget, gyumolcsot, ne egyel parizsit(semmilyen feldolgozott hust, csak sult/fottet) es azt nem irtad, h mozogsz-e
2017. márc. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!