Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek nagyon kövér vagyok?

Szerintetek nagyon kövér vagyok?

Figyelt kérdés
magasság: 160cm, súly: 103kg, 14l
2017. febr. 24. 17:53
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
26%

Nem arra írtam a hozzáértés hiányát, hogy megbecsülted mekkora a lány, hanem a további tanácsok.


Emellett nem tudom, milyen kőkemény diétáról beszélünk.

Nem szépítek, hanem szimplán nem tudod miről van szó.

A diéta az tényleg csak egy periódus, amit ugyanúgy követhet egy tömegelő időszak, na már most attól, mert néha tömegelek egészségtelen lennék?

Vicces volna..

Ha pedig mindig diétáznék, annak sem lenne értelme.

Szóval csak Te vagy idióta.. és egy tipikus, jaj olvastam ezt, olvastam azt, és bumm közben sehol semmi igazi tudás a témában.

Itt fogalmakról beszélünk, aminek külön jelentése van, és nem összekeverendő.


Kőkemény... kőkemény étkezésről tudod kik beszélhetnek?

Profi testépítők. Ott kezdődik a kőkemény dolog, nem egy átlag halandónál.

Eléggé széles a paletta azt illetően, hogy mit ehet, és nagyon könnyű elhagyni a kenyeret, többi "felesleges" dolgot, ha megtaláljuk a helyettesítő terméket.

Nem azért van problémájuk a túlsúlyos embereknek, mert annyira kenyeret, vagy pizzát akarnak enni, hanem mert rosszul állnak a dolgokhoz. Keveset esznek egy-egy fellángolás alatt, és az éhségérzet győz.

Na már most egy jó étrendnél nincs éhségérzet, maximum hiányérzet, amit sokkal könnyebb legyőzni és átvészelni, mint magát az örjítő éhségérzetet.


Emellett azért is ment a hozzáértést megkérdőjelező reagálás, mert nem a helyes irányba küldted.

Futás, úszás..

Belegondolsz, hogy milyen lehet a 103 kilójával kocogni? Vagy úszás?

Úszni akkor fog, ha cigánygyerekek fognak potyogni az égből. Ilyen esetben nem csak a testet, a lelket is gyógyítani kell!!

A helyes tanács, hogy nyitogassa a szárnyait és találja meg azt, amit szeret. Sokkal több sikerélmény, nem adja fel idő előtt, nem lesznek akkor mélyek a hullámvölgyek, és nagy eséllyel nem ragad meg benne.

2017. febr. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora hülye vagy te 78 %-os.... Szerintem fogalmad sincs arról, hogy ki mennyit eszik, és ezt te már zabálásnak tűnteted fel, meg olyan mennyiségeket írsz alapból és rosszindulatból, hogy egy regiment eszik ennyit és te tényleg ezt hiszed, hogy más ennyit eszik??... Írtó gusztustalan természeted van hallod-e..?


Én arra értettem, és ezt te be is vallottad haha, hogy ez a "trendi" életmódváltás szó, az valójában= diéta!


Méghozzá spártai, mert ez azt jelenti, hogy rizst eszel egész életedben, meg halat, meg csirkehúst raklappal. Ja, és a saláta..! Ezt ne felejtsük el!

Mindezt GRAMMRA kiszámolva életed hátra lévő részében!


Az ilyenek, mint te mondják azt, hogy: szénhidrát fúj, halál, burgonya halál, liszt halál, az ilyenek fekszenek szöges ágyon! Még egy .Rva-ge*ci alma se fér bele, mert ESTE, délután van, gyümölcscukor fúj, fúj, fúj! Halál, meghalsz, egyebek!

2017. febr. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
#10 Valóban nem lehetsz túl okos az 52%-oddal.
2017. febr. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Sokat szoktál enni?Ennyi idősen ekkora súlyfelesleg nagyon sok.Beszélj a háziorvosoddal.Lehet,h pajzsmirigy alulműködésed van.
2017. febr. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

"A megoldás egy teljes életmód váltás.

A legfontosabb a megfelelő étrend! Direkt nem diétát írok, hiszen az egy x időszakra szóló étkezési forma, azonban neked nem erre van szükséged. Hanem egy olyan étrendre, amivel ÖRÖKKÉ meg is tarthatod a normál testsúlyod."


Magyarul diéta. Ezt cáfolta, és már le van tagadva, és meg van magyarázva, hogy ez nem diéta :) Ez egy "étrend".

Utána meg rákontráz a másik hüle, hogy:

" Diéta=étrend, szóval nem tudom mi a bajod ezzel. "


Egyik sem túl okos, és még hazudnak, ellentmondásba is keverednek. A lényeg a szöges ágy, csak ti ezt már nem veszitek észre!

2017. febr. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Anyám, borogass. Egyes organizmusok tényleg azon a szinten képviselik az értelmes életet, hogy százalékok alapján ítélik meg az embereket? Ez a vicc.

Igaz, ne mozogjon a csajszi, nem is kövér, az egészsége is rendben van.

2017. febr. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

16 # az utolsóban nagyrészt igazad van, viszont te itt szerintem valamit nagyon súlyosan félreértettél :D Olvasd el elölről még egyszer az egészet, hogy te is megértsd :D

Senki nem támadott itt téged, és senki nem mondott ellent :D Ugyanazt mondta a harmadik is, mint te! :)))) Te meg ezt kéred számon rajta??? Vicces!

2017. febr. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
A 4. válaszoló a gyökér. Szövegértés, szövegértés.
2017. febr. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Itt már mindenki gyökér! :D És már mindenki beszólt mindenkinek :) Tök jó! :)


Ja! És az 1-nek abban igaza van, hogy úszás az első amit megpróbálhat tehermentesítve az ízületeket, erre a másik lehülyézte ezért! Bravo!

2017. febr. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Kérdező itt már csak te hiányzol. Te mit gondolsz magadról?
2017. febr. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!