Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hobbi szinten edzem. Rizs...

Hobbi szinten edzem. Rizs helyett mit ajánlanátok köretnek?

Figyelt kérdés
Tizen pár éve elkaptam egy elég komoly hányós-fosós vírust, előző nap rizst ettem. Azóta ha meglátom, vagy megérzem a szagát azonnal elkap a hányinger.

2017. márc. 9. 02:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Az, hogy edzel, nem jelenti azt, hogy csirkén és rizsen kell élni. Ez egy óriási baromság. Elég nagy választék van köretnek: burgonya, édesburgonya, bulgur, köles, hajdina, kuszkusz, tészták, stb.
2017. márc. 9. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ahogy az előttem szóló is írta, bulgur, kuszkusz, quinoa, teljes kiőrlésű tészták. Jó alternatíva rizs helyett a karfiol rizs :) az állaga is nagyon hasonló. Sokféle képpen lehet variálni :) érdemes kísérletezni vele.
2017. márc. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A karfiolrizs nem jó alternatíva, mert túl kevés kalóriát ad... Amúgy finom s nem hasonlít a rizsre.


Nos, én kölest ennék, szerintem remek cucc, de sokféle gabonát ehetsz, zöldséget (sokat és szénhidrátdúsabbat vagy zsírosabban, hogy meglegyen a kalória), sőt zsírt is, ha csak energia kell.

Vagy ha lightos lesz az étel, ehetsz más étkezésre egy nagy zabkását... Nem tudom, hogyan s mit szeretsz enni.

2017. márc. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerencsére rohadt jó az anyagcserém. A köles az a barna cucc, ami olyan, mint a búza? Az egész korrekt.
2017. márc. 12. 00:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!