Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Valaki elmagyarazna a protein...

Valaki elmagyarazna a protein dolgot?

Figyelt kérdés
190 centi vagyok es 87 kilo szeretnek fittebb,izmosabb lenni . Ugy olvastam, hogy a napi feherje bevetel 2g/testuly jelen esetben 87 kilo, tehat nekem 174g feherje szukseges, mondjuk megeszek egy nap alatt rendes etelbol 140-et, akkor ilyen feherjeporbol a maradek 34g-ot osszekeverem joghurttal es megiszom Reggel/Este? Bocsanat ha hulyeseget kerdezek, nekem nem egyertelmu.

2017. máj. 29. 22:11
 1/2 Szintis Zoli ***** válasza:

Végül is így valahogy, de kell mellé rendszeres, intenzív súlyzós edzés.

Joghurt nem kell, de mehet azzal is :)

2017. máj. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Vihetsz be fehérjeport, de az a kettes szorzó nem szentírás, sokaknak 1,5 is bőven elég, sőt van, aki 1-gyel is fejlődik, csak az már extrém és biztonságosabb többet bevinni. A 2 nettó testsúlyra teljesen jó.

De ha biztosra akarsz menni (s nincs felesleged, hanem már eleve izmos vagy, csak fokozni akarod), tényleg ott a fehérjepor, rendben van, ha nem az a fehérjebeviteled nagyobbik fele, ami nálad remekül teljesül.

2017. máj. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!