Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha át állok a nyers vegán...

Ha át állok a nyers vegán életmódra akkor hízni fogok?

Figyelt kérdés
2017. júl. 12. 08:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Mitől híznál? A zöldségtől, vagy a gyümölcstölől?
2017. júl. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű. A kalóriatöbblettől lehet hízni. De van aki olyan alkat, vagy olyan kis étvágyú, hogy nem tud annyit zabálni, hogy hízzon.
2017. júl. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Már mi a bánatos fenétől híznál?
2017. júl. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
60%

Elég nehéz, de ha képes vagy megoldani a kalóriatöbbletet, akkor simán elhízhatsz akármilyen étrenden. Nekem nyersvegán stílusban nemigen menne (pedig tudok enni), de a sok cukros gyümölcs és olajos mag azért ott van a szeren kalóriát tekintve. A legegyszerűbb vegán nyersbonbon fele mazsola (vagy datolya), fele olajos mag.

Amit én tudok nyersvegánok étrendjéről, marslakók és a semmivel is jóllaknak, azt nem értem, hogyan nem halnak éhen az állítólagos étkezéseik mellett... Biztos bedobnak nasinak egy kiló banánt délután meg ilyenek, csak azt nem árulják el...

2017. júl. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!