Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez ránézésre kb mennyi kalória...

Ez ránézésre kb mennyi kalória lehet?

Figyelt kérdés

Tudom hogy ezt nem lehet pontosan megmondani, de úgy nagyjából mennyi kalória?

[link]

A toll és a kulcs csak méret viszonyítási alap ként szolgál nem terveztem megenni :D

(bableves és hagyományos fehér kenyér)

Légyszi ne támadjatok hogy "ezt lehetetlen megmondani" én is tudom, de úgy nagyjából 400kcal 600kcal 1000kcal kb mennyi lehet?



2017. szept. 16. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:
700-800 talán
2017. szept. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi, jöhet még válasz.

Megerősítés vagy megcáfolás gyanánt :)

(nem mintha nem bíznék benned kedves első válaszoló :D, csak hát minél többen mondják annál biztosabb)

2017. szept. 16. 18:08
 3/6 anonim ***** válasza:
500? Max. 600-at gondolok. Élőben könnyebb lenne, de kicsinek tűnik a tál, persze az elkészítési módon is múlik ez-az, én a saját bablevesem adatait használtam. Egy vékony szelet laza fehérkenyér nagyon kevés kalória, de a bableves sem olyan iszonyatos, bár a csülök kissé kérdőjeles számomra.
2017. szept. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi neked is második,

Ami a csülköt illeti igyekeztem csak a húst leenni róla a zsírt meg otthagyni, bár ez nem sokat javít a helyzeten, hát remélem hogy te közelebb vagy az igazsághoz mint az első válaszoló :)

2017. szept. 16. 19:50
 5/6 anonim ***** válasza:

Kenyér kb 150-200 kcal, leves tejföl és csülökmennyiségtől függően 400-500.

Én a magasabb ertekkel számolnék az a tuti, tehat kb 700 kcal.

2017. szept. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi neked is, a kenyeret azt megmértem és kalória táblázat szerint 270kcal/100g és 50g volt szóval 135kcal

a levesbe nem raktam tejfölt a csülök esetében pedig igyekeztem a húsra orientálódni szóval ha pesszimistán számolom és rávágom a levesre hogy 500kcal akkor 635kcal a végeredmény, köszönöm mindenkinek a segítségét :)

2017. szept. 16. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!