Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hízókúra, de hogyan?

Hízókúra, de hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nos..elég idétlen és összefüggéstelen lesz a kérdésem, de hátha van valaki hasonló helyzetben.:)

Szóval, röviden annyi, hogy 20éves lány vagyok, 170cm és 43kg. Ez marhakevés...tudom. Igyekszem rendszeresen enni,egészségesen, rostban,fehérjében,szénhidrátban gazdag ételeket. De nagyon nem megy a hízás. A genetika is közrejátszik valószínűleg,mert nálunk mindenki magas vékony,apa,papa,mama.. szóval lehet, hogy genetika de nemigaz,hogy nem akar felmenni egy kg sem. A tavalyi évem elég stresszes volt, mondhatni túl vagyok egy kisebbfajta pánikbetegségen, nyílván ez is közrejátszott, mármint maga a stressz.

Sajnos a vékonyság elég rossz abból a szempontból, hogy gyenge is vagyok és az immunrendszerem se a legjobb. Eszem rendesen,de valamikor vannak olyan napok amikor alig kívánom az ételt, mintha összelenne szűkülve a gyomrom, egyszerűen nemtudok sokat enni.

Lenne esetleg valaki aki hasonló helyzetben volt/van? Nagyon megköszönném ha valaki adna tanácsot..nemkell itt diagnózist felállítani, csak hátha valaki más is kínlódott ezzel és kíváncsi vagyok. Tudom, hogy vannak étvágygerjesztő vitaminok stb, de abból sem tudom melyik a legjobb és hogy hogyan hatna. Köszi a válaszokat előre is.:)


2018. ápr. 11. 18:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, de imástam a csokit, és volt, hogy napi 4! táblával is lement, főleg éjjel :D


Meg magvak, szotyi 2-3 zacskó/nap.


Zabáltam az édességet, mindent, amit akartam, meki. Aztán 48 kilósan lassan elkedztdem edzeni. Most 54 vagyok (8 hónap múltán), de elég pár napig nem enni és már lefogyok 50-re :( Ez van.

2018. ápr. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azzal nincs baj, én is szeretem a csokit :D
2018. ápr. 11. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!