Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A bélféregtől, le lehet...

A bélféregtől, le lehet fogyni? 14 évesen 40 kg vagyok, félek! Bélférges is vagyok!

Figyelt kérdés
2010. jún. 13. 17:15
1 2
 11/16 anonim válasza:
100%
Szia! Az én lányom is járt ebben a cipőben,igaz ö még nálad is könnyebb.Először elmentem vele orvoshoz,hogy nincs étvágya semmit nem eszik szinte.Az orvos csak legyintett.Később pár hónapra rá szolt hogy gilisztát lát a székletében.Azonnal elvittem orvoshoz,kapott is gyógyszert,és a fokhagymát is nagy mennyiségben kell enni. De ez nagyon fontos hogy kezeld,mert felemésztenek mindent a szervezetedből és rámegy az egészséged,valamint az összes családtagodra fertőz.És nálad is folyamatosan visszafertőz.Nagyon nehéz kiirtani ha egyszer benne vagy,ne is várd hogy elmúlik.Kezelés után is bármikor felbukkanhat,és se energiád se étvágyad és egészséged rámegy.Siess az orvoshoz,ne félj attól hogy egyedüli a problémád.
2010. jún. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Bizony! Lelehet fogyni, mert a bélférgeidet táplálod.

Csak az a Tied, amit ők meghagynak neked.

És egyre többen vannak.

Megesznek Téged, ha sürgősen nem fordulsz orvoshoz.

Rgy kis székletminta kell és kapsz gyógyszert.

Az én lányaimnak volt és akkor "Piperascat" ot kaptunk rá és naponta kellett mosni, vasalni a lepedőt is, mert kivándorolnak a Te nyugalmi állapotodba.

Nagyon kellemetlen lehet az amikor ott ficánkolnak a végbélnyílásban.

Sürgősen menj orvoshoz, de lehet, hogy a Patokába is adnak, ha őszintén elmondod a bajodat.

Ezt nem kell szégyelni, sokan vagyunk ilyen bajokkal.

Fehérneműdet is többször cseréld, mert ha a kezedről a szemedbe,szádba kerül valami váladék, nagyobb bajt okozol magadnak.

Mindenesetre a fokhagymát utálják a giliszták és elhagynak Téged ha sok erősen fokhagymás pirítóst eszel.

A Piperascat gyógyszertől lebénulnak és csak csodálkozol, ha kijön belőled, mennyien vannak.

De lehet, hogy manapság már újabb gyógyszerek is vannak rá.

Jobbulást.

2010. jún. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
78%

14 éves vagy és 40kg? az unokahúgom 13 és 47kg és tök sovány!

Menny el dokihoz és kiderül!!

Amúgy igen nagyon is durván lelehet!!

sok hagyma és hamar megszabadulsz tőle!!

2010. jún. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
én is ebben a cipőben vagyok lehet nekem is ez lehet a problémám!én 19éves vagyok és 45kilónál feljebb soha nem tudtam hízni!én is most váltok ki egy gyógyszert a decarist!remélem segíteni fog!amikor el kap az éhség nagyon fáj a gyomrom szinte rosszúl vagyok de elötte 1-2órája ettem!ijen gyorsan nem éhezhetek meg ennyire!remélem azóta te már jol vagy!ird le mi történt mikor megkaptad a tablettát!kiváncsi vagyok rá!
2010. aug. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
kaptam tabletátt nem is viszket mára hátsóm, de ugyanolyan sovány vagyok :(
2010. aug. 23. 08:08
 16/16 anonim ***** válasza:

A fokhagyma és hasonló házi praktikák nem segítenek - legfeljebb rövid időre nem érzed a kellemetlen jeleket.

A székletvizsgálat is megbízhatatlan.

Az orvos általában Vermoxot ír fel: általában 1-2 szemet kell bevenni, majd pár hét múlva megismételni - ez cérnagilisztára vonatkozik- neked is valszeg az van.

Ilyen esetben is érdemesebb az orsóféregnél alkalmazott adagot használni: 3 napon keresztül napi 2 tabletta, majd pár hét múlva megismételni. Végbélnyílást éjszakára bekenni testápolóval v. vazelinnel. Vigyázz, hogy ne fertőzd újra magad. Én most csináltam ezt a kúrát, tapasztalatból beszélek. Remélem valóban kipusztította belőlem. A Decaris nem tudom, hogy milyen férgek ellen van.

Jobbulást neked!


f 25

2011. jan. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!