Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Nektek mi a kedvenc fogyókúrás...

Nektek mi a kedvenc fogyókúrás/egészséges ételetek?

Figyelt kérdés

Én pl a Tolle zsírszegény sajtot nagyon szeretem, sok benne a fehérje, és nem olyan zsíros.

Ti felfedeztetek, megszerettetek valamit a diétátok, életmódváltásotok során?



2017. márc. 18. 15:05
 1/10 anonim ***** válasza:

Nyáron azt a vegyes-levest, amit elneveztem: Mindent bele, amit a nyuszi megeszik.

Gyakorlatilag minden zöldséget össze, ami éppen akkor (kéznél) van. Viszonylag kevés lével, enyhén fűszerezve. Imádom! Olyankor "tele-pofával" lehet enni a vitamint.

2017. márc. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Zabszelet, hasonló mint a zabkása, de sütni kell, nagyon finom és laktató.

Barna rizs mézzel(igen bizarr, de kedvenc édességem)

Natúr joghurt magvakkal

2017. márc. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem a kedvencem a sajátkészitésű kinai jellegű kajám, csirke tele tele zöldségekkel, sok sok fűszerrel, szósszal.
2017. márc. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Brokkoli- és sütőtökkrémleves. Előbbi húsleves levével, kókusztejjel, utóbbiba almát is teszek. Imádom mindkettőt :)
2017. márc. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Csirke-rizs
2017. márc. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem legnagyobb reggeli kedvencem a gyumolcsos zabkasa. Vizzel fozom meg a zabpelyhet cukor nelkul, rakok bele vegyes erdei gyumolcsot (szeder, malna, afonya, vorosafonya, eper, megy, ezt a kombinaciot veszem fagyasztva) es epres feherjeport keverek hozza amikor mar megfott. A gyumolcsok teljesen vorosre szinezik, savanykas izt adnak neki, a feherjetol pedig nagyon kremes lesz es edes.

Raadasul orakon at tele vagyok energiaval tole.

Szivem szerint mindig ezt ennek reggelire, nem tudom megunni.


Amit meg imadok az a natur turo (jo sok) abonettel es ropogos zoldsegekkel (kaliforniai paprika, uborka, retek, jegsalata, zeller, stb). Vacsorara gyakran eszem, regebben egy dieta miatt probaltam ki, de annyira bejott, hogy azota is rendszeresen valasztom.


Szinten szeretem a fokhagymas/borsos joghurba pacolt, majd zabpehelybe (vagy kukoricapehelybe) forgatott csirkemellett, sutoben sutom olaj nelkul, ezt a csalad is szivesen eszi, a gyerekek is, szoval tenyleg finom.

2017. márc. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Fokhagymás joghurt mártogatós, zöldségekkel.
2017. márc. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Talán a túró, mindenhogyan ízesítve: kakaóval, vaníliával, fahéjjal, friss zöldfűszerekkel stb
2017. jún. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
fehérje palacsinta töltelék zsiszegény turo krémmé mixelve és bele érzés szerint vaniliás fehérje por olyan mint a milli krémturo :D egy nagy adag fehérje bomba :DD
2017. jún. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Olajos magvak. A kedvenceim lettek az életmódváltás során:)
2019. máj. 28. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!