Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nektek mi a kedvenc "diétás"...

Nektek mi a kedvenc "diétás" ételetek?

Figyelt kérdés
Tudom nem létezik fogyasztó és hizlaló étel sem szóval ezen kérlek titeket most lépjünk túl. Nekem évek óta legyőzhetetlen favoritom a csirkemell, tojás, savanyú uborka kombinációja. Volt olyan, hogy egy hónapig csak ez volt az alapja táplálkozásomnak és ehet alakítottam a célnak megfelelően a makró tápanyagaimat is mivel jól bele illet. Aztán persze elkezdtem megint változatosan enni de például mostanában is főként ezt eszem pedig most nem szálkásítok, hanem száraz izom tömeget növelek.

2018. jan. 27. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem a vegyes salátákat balzsamecet-öntettel, a könnyű leveseket, sütőtök, füstölt lazac, savanyú káposzta, hagymás babsaláta, paradicsom
2018. jan. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Túl sok van :) Savanyúságok, könnyű zöldségételek (jó, azok sokszor nem "diétásak" nekem az általam kedvelt nem kis mennyiségben), tojásételek (holnap tojáspörkölt lesz, az nagyon topon van, de rengeteg tojásos édességet is eszem)... A tojás a szuperlaktató ételem, minden formájában jó, csak túl sok szénhidrát vagy zsír ne kerüljön bele.

Most a gyümölcsös turmixokért vagyok oda, de ha valami nem jó nekem fogyáskor, akkor az a cukor, még a sóskaturmixom is elég cukros, de nem elég jó banán nélkül, csak almával. Azért egy kevés (4 dl, képtelenség kevesebbet ennem) belefér, ha jól szervezem a napot s épp nem veszem komolyan a cukorbevitel erős megszorítását. Más diétában ez egészen kiváló elem lehet.

2018. jan. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
uborka csíkok valamiféle szószba mártogatva! pl humusz.
2018. jan. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 sweetchocolate válasza:
Talan a zoldsegsalata egy kis olivaolajjal.
2018. jan. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A paradicsomlé. Egy deciben kb. 17-19 kcal van, úgyhogy lehet dönteni befelé.
2018. jan. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!