Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Normális, hogy a gyors hízás fáj?

Normális, hogy a gyors hízás fáj?

Figyelt kérdés
Anorexiás majd bulimiás voltam. De amióta abbahagytam a koplalást,hánytatást és hashajtózást és túl eszem magam,állandóan feszül a hasam,gyomrom és másnap reggelre is fáj,de akkor már másképp nem a gyomrom meg gyomorfalam,hanem végig az egész hasam,oldalam és huzodik. Kb két honap alatt híztam 10kilót. Mit csináljak a nagyon kitágult hasammal? Rendesen megnött mostmár ugy kitágitottam. Ha fogynék is ott olyan nagy marad?

2018. jún. 28. 19:55
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

És meddig tart? Igen:(

Az az érzésem,hogy most utoljára ehetek a tiltott ételekböl és pukkadásig telekell egyem magam,mert többet nem ehetek,ha most elkezdtem még utoljára... és igy megy ez egy ördögi kör...

2018. jún. 30. 21:46
 12/19 anonim ***** válasza:

Hány kilóról híztál és mennyi vagy most? Egészséges már a súlyod? Kell idő, míg megszokja a szervezted

Addig is egy nagyon hasznos oldal:

[link]

2018. jún. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jo ez az oldal,köszönöm
2018. júl. 1. 08:41
 14/19 A kérdező kommentje:
46kilorol most meg 60 vagy lehet több ,de egy zsirdiszno vagyok és nagyon gyorsan hiztam :( menstruáciom mikor lesz? Már eszek napi többször és nem hánytatom,hashajtozom magam.
2018. júl. 1. 10:26
 15/19 anonim ***** válasza:
48%
Nőgyógyásznál jártál? Mert ezek szerint nem csak evészavarod van de hormon zavarod is, ami elég veszélyes... reméljük még a meddőség nem fenyeget! Miért nem mentél már el egy komplett kibizsgálásra??? MIRE VÁRSZ????? H majd itt fognak neked orvosi tanácsokat adni?
2018. júl. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Két éve nincs menzeszem,pszichologusnál jártam. Kb egy éve voltam vérvizsgálaton
2018. júl. 1. 16:50
 17/19 A kérdező kommentje:
Nem voltam nögyogyásznál
2018. júl. 1. 16:50
 18/19 anonim válasza:

Igaz már pár hónapos a kérdés, de szeretnék megosztani valamit azokkal, akik olvassák majd még ezt a kérdés. Volt egy olyan hozzászólás, hogy miért eszel ennyit, nem tudod leállítani magad? Vagy valami ilyesmi...

Én egészséges vagyok, sosem voltam anorexiás sem bulímiás és MÉGIS vannak olyan napok, amikor rengeteget eszem és nem bírok leállni vele. És semmilyen lelki betegségem nincs, ez csak úgy jön.

Szóval ha még egy egészséges embernek is vannak ilyenjei, akkor mit vártok egy (volt) beteg evészavaros embertől??

Gondolkodjon már egy kicsi az, akinek ilyen kérdés során az jut eszébe, hogy kontrolláld magad, vagy ilyesmi...

2018. okt. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Hány kiló vagy most?
márc. 19. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!