Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek ez normalis?

Szerintetek ez normalis?

Figyelt kérdés

Már tobb hete alig eszem, egyszeruen ha ranezek a kajara elundorodok az evestol. Egy nap kb 1 pogacsat ha megeszek vagy talan meg annyitse. Folyamatosan alszok szoval reggel 6 tol(hamarabb nemnagyon tudok) delutan 3-4 ig. Akarmennyit alszok faradtnak erzem magamat,van olyan h egyaltalan nem alszok. 1 het alatt kb 4 kilot fogytam. Neha napjan este ki eszem a hutot mert ramtol az ehetnek es akkor mindent folyamat eszek utana meg hanyingerem lesz es mindent kihanyok vagy megy a hasam. Sokan mondtak h ez a leki bajok miatt van ez az egesz. ez normalis? vagy ha nem mit csinaljak? szuleim szarnak a fejemre szoval nemnagyon tudom mit kene tennem

csak normalis valaszokat kerek



2018. júl. 10. 05:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Csinálj magadnak egy normál étrendet. Menj el 9-10-kor aludni és állíts évresztőt 8-9-re. Majd reggelizz. Ebédkor ebédelj és így tovább. Hány éves vagy amúgy?
2018. júl. 10. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tervezz egy tápanyagdús napot, ülj le és egyél. Ha beteszed a szádba és képtelen vagy lenyelni, akkor pedig menj orvoshoz. Enni KELL. Pár nap étvágytalanság nem gond, de hetekig szinte totálisan koplalni, ennek rossz vége lesz.


Neked kéne tudni, lelki-e, ez esetben pszichológus is a képbe jön, de nem árt fizikailag is megnézni, mi van, lehet, hogy már fizikai lépéseket kell tenni, mert kórházba kerülsz...

2018. júl. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
pszihologusnal mar voltam de nem nagyon tudott velem mit kezdeni. 13 eves vagyok
2018. júl. 10. 16:14
 4/4 anonim válasza:

Ez azért durva...a szüleid nem foglalkoznak azzal hogy nem eszel? :(

Szerintem is készíts egy napi tervet, melyben beosztod hogy mikor mit eszel. Nem kell hirtelen sokat fogyasztani, az a lényeg hogy minden kajaidőben (reggeli, ebéd,vacsora) egyél egy kicsit, hogy későbbre beálljon rutinszerűen. Ha végleg nem jön össze, szólj egy felnőtt rokonodnak és menjetek el orvoshoz. Hosszútávon ez a koplalás nem tesz jót! Sok sikert! :)

2018. júl. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!