Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Normális ha falás rohamok...

Normális ha falás rohamok törnek rám?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok(187 cm 60 kg). Vannak olyan napok amikor úgy érzem mintha 3 hete nem ettem volna és simán megeszek egy étkezés alkalmával mondjuk fél kg kenyeret meg 20 dkg csirkemellsonkát hozzá egy egész kígyóuborkát. Hála nincsenek itthon ilyen olcsó gagyi élelmiszerek, de attól függetlenül normális ez?

2018. aug. 17. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
hogy a fszba jön az ide hogy anyucid nem vesz "olcsó gagyi élelmiszereket?"
2018. aug. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Te mit gondolsz kérdező ?
2018. aug. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A magasságodhoz ez a súly nagyon kevés... de ezt Te is tudod szerintem. Normálisnak normális, mert az agyad pánikol a tested éhezik, ezért teljesen logikus ez a reakció. Mivel nem írtad, hogy sportolsz-e, mit eszel, mennyit stb..., ezért nehéz megmondani, hogy min változtass. Amennyiben nincs szervi oka (pl. pajzsmirigy túlműködés) a súlyodnak, akkor az életmódváltoztatás megoldás lehet. Először is rendszeres étkezés, plusz valamilyen sport, amit szívesen csinálsz). Ez mellé én szednék béres c-vitamint, de egy általános labor sem ártana.
2018. aug. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
www.dietcrafting.com
2018. aug. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha normális akkor nem írnád ki gyakorira
2018. aug. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vagy mondjuk még kamaszodsz....?
2018. aug. 19. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez nem falásroham. Fél kiló kenyér nekem is megvolt volt régen, csak én vajjal ettem s utána éhes voltam s még ennem kellett valami nagy adag rendes ételt is :) A kígyóuborka kb. víz, az nem számít. Nálam az volt a gond, hogy a kenyér kicsit sem laktatott. Igaz, a fehérje igen, szóval az a bizarr nevű s ki tudja, milyen minőségű felvágott (nem bízom a felvágottakban s az ipari csirkékben se, no) lehet, hogy segített volna valamit, de ott meg a zsírhiány miatt nem laktam volna jól. Egyéni, kit mi laktat s az is, hogy kinek hány kcal kell egyszerre.


Aztán van az néha, hogy nem lakom jól, bármennyit eszem. Az okát nem ismerem, de évi egyszer szerintem belefér. Ilyen is sokaknál előfordul, nálam egy életmódváltás segített a megszüntetésében.


Nem tudom, miért vagy ilyen vékony, de lehet, hogy alapból keveset eszel az igényeidhez képest s néha a szervezeted be akarja pótolni ezt...? Ez egy értelmes dolog lenne a részéről.

2018. aug. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!