Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez vajon pszichés étvágytalanság?

Ez vajon pszichés étvágytalanság?

Figyelt kérdés
Már hónapok óta küzdöm ezzel és már nagyon elegem van. Szinte egésznap semmit sem eszek csak pár falatokat. Egésznap émelyg
2018. nov. 12. 14:48
 1/5 A kérdező kommentje:
Szval.. egésznap émelygek es alig van energiám. Amikor úgy 3rzem tudnék enni valami be kattan az agyamba és elszall az a kis étvágyam is.. valaki tudna segíteni?
2018. nov. 12. 14:49
 2/5 anonim ***** válasza:
Orvos látott? Nem ártana egy kivizsgálás.
2018. nov. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen most voltam egy teljes labor képet es tsh-t is néztek,de minden a legjobb érték tehát egészséges vagyok mint a makk.
2018. nov. 12. 15:46
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja igen.. ez mire utal, nem vagyok nyugodt korulmenyek kozt?
2018. nov. 12. 15:52
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet pszichés eredetű (depresszió, túlzott aggodalom, stressz), de ezt innen nehéz megmondani.

Ha minden rendben van körülötted, akkor inkább emésztési problémára gondolnék. Szedj vitaminokat, azok gyakran javítják az étvágyat. Viszont éhgyomorra nem jó ötlet bevenni őket, legalább igyál hozzájuk valami tartalmasat.

2018. nov. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!