Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek ez a kalóriaszüksé...

Szerintetek ez a kalóriaszükséglet reális?

Figyelt kérdés

Magyar és külföldi oldalak is ezt adták ki.

Alapból vékony lány vagyok, régen kicsit "puhább" voltam, de sosem hízékony. (Nagyon sok szemetet is ettem)

Egy jó ideje odafigyelek az étkezésemre. Heti 4x járok edzőterembe, 1 órákra. 18 éves, 167 cm és 52 kiló vagyok, azonban nem vagyok csontos. (A hasamon kicsi felesleg is van, de csak ott)

Nos, a kalória kalkulátorok ezzel az életmóddal és arányokkal számítva 2000 kcal-t adott ki súlytartáshoz. Lehetséges ez? Most még tömegelek is, ezek szerint 2200 körül kéne ennem? Kicsit félek azért, hogy még nagyobb lesz mondjuk a hasam, vagy izom mellett sok zsírt is felszedek.

Létezik, hogy mégis ez a napi ajánlott mennyiség?


2018. nov. 13. 18:23
 1/2 anonim ***** válasza:
A kalkulátorok jóval kevesebbet adnak és statisztikai átlagnál igazuk van. Ennyi.
2018. nov. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A 2000 kalória reális.
2018. nov. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!