Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Koffein mérgezés?

Koffein mérgezés?

Figyelt kérdés
Hali. kb 6 héttel ezelőtt (mivel kondizok) ittam egy kreatinos italt, majd elkezdtem azt minden edzés előtt inni. kb 4-5 hete szédülgetek, fejfájás, akaratlanság, kimerültség, és akár mewnnyit alszok nem vagyok kipihent. Most az van jelenleg, hogy reggel ittam egy energiaitalt, kb negyed 8kor mert még tanulni akartam dogára, de most itthon vagyok. Olyan mint egy kib.szott durva másnaposság, szédülök, ingerült, fejfájás, hányinger, előbb volt jó erős színű sz.rás, vizelés is csomó, mi van most és mit tegyek? segítsetek pls és tudom h elbasztam de nem akartam szar dogát… jkreatint azóta letettem mert most volt műtétem (fitymafék) és nem edzhetek igy nem is szedem de nem is fogok sőt semmi koffenit. bocs ha éretlhetetlen csak eléggé remegek most meg szédülök segitseztek légyszi köszi :) 16/f

2018. nov. 16. 10:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Energiaitalbol mennyit iszol?
2018. nov. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!