Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek eg így mire jó?...

Szerintetek eg így mire jó? Fogyás hízás vagy súlytartás?

Figyelt kérdés

Napi kajám:

1db (250g) joghurt (diétás)

2db cerbona kevesebb cukrot tartalmazó műzliszelet

1db alma

1db mandarin

1db alpro szójapuding (karamellás)

Tojásrántotta (2db tojásból olajnélkül)

Párolt répa és hagyma mellé!


Nem sportoltam de viszont sétáltam (10000-120000 lépés szokott nap végére kijönni)


2018. nov. 20. 15:29
 1/6 A kérdező kommentje:

153cm /36kg 13 éves

*12000

2018. nov. 20. 15:29
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez koplalásnak tűnik (nagyon, de nem számológép a fejem és nem is ismerem a szójapuding adatait pl.), pedig így is cérnaszál lehetsz... Egyél rendesen.

Normál főtt étel miért nincs? Legfeljebb a rántotta, de az is pici.

Durván kevés a fehérje.

2018. nov. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
36 kg nagyon kevés a 153 centidhez :S Egyél rendesen ebédet is, mert nem lesz ez így jó.
2018. nov. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez koplalás. Fejlődő szervezetnek meg pláne kellene a kalória. Egyél, főtt ételt is.
2018. nov. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

13 évesen fogyókúrázni sztem gáz, de te tudod. inkább legyél vidám, divatos, mint egy sápadt befásult csaj. az ilyenekkel úgyse bírjuk ki, mert állandóan hisztiznek, meg feszültek az éhségtől. aztán elmegyünk kajálni haverokkal és jönnél , akkor is csak ott finnyáskodnáé, h ááá én nem eszek ilyent...stb.

ennél még egy chivava is többet zabál.

2018. nov. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
hali:) no az a helyzet hogy ez kicsit kevés, ne idegeskedj a kalóriák miatt. Fiatal vagy, tanulsz, sétálsz, kell az energia. Ha aggódsz hogy hízol akkor csak nézd meg a kalóriatáblázatot és kész. Nem kell telezabálnod magad, de egy napi 1500-1600 kalória azért szükséges:)
2018. nov. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!