Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen volt mára? Nagyon rossz?

Milyen volt mára? Nagyon rossz?

Figyelt kérdés

Reggeli;rántotta(3 fehérje +1 sárgája+fél fej csiperke+4db koktélparadicsom+3 szelet sonka+1 db nagyobb retek)

Ebéd;ilyen csirke nuggetek amikről leszedtem a panírt mert át volt ázva,ebből 1.5 db kb

Vacsi;kb 110-120 gramm oliván grillezett bőr nélküli farkassügér+findus wok spicy zöldségkeverék(kb 4 ek-nyi)+2 nagy marék madársali+ 1 40gos csemegeubi

Nasi;fagyizóban ettem egy 6dkgos light afonya fagyigombocot(cukor es tejmentes elvileg)

Pótvacsi(belémtömték);

1 szelet tk kenyér+vaj+kb 1-2 szelet pulykasonka+szeletelt szarvasi natúr mozzarella+2 kis szelet camabert sajt=melegszendvics :S

Mennyi kcal volt ez?Estére nagyon gáz volt az a szendvics?Ha holnap sétálok suliba 1 órát azzal lemozgom?



2018. ápr. 10. 23:20
 1/9 A kérdező kommentje:

Ja amúgy 13/L

Reggeli:fél hét után kevéssel

Ebéd:delutan 2kor

Vacsi:este 6kor

Nasi(fagyizás);este 8 elott picivel

Pótvacsi-21:45 után!!!

Este nem rég feküdtem le

Ma nem mozogtam semmit csak sétáltam reggel 1 orát majd délután kb 4p percet

2018. ápr. 10. 23:24
 2/9 A kérdező kommentje:
*40 percet Xd nem 4 percet
2018. ápr. 10. 23:25
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezt még olvasni is rossz volt... Minek neked 13 évesen zz a tortúra?
2018. ápr. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Persze, hogy tömnek, mikor láthatólag koplalsz. 13 éves KISLÁNY vagy, FEJLŐDÉSBEN!


1,5 db nugecc, meg 3 evőkanál zöldség,, meg fél tenyérnyi natúr hal...


Menstruálni sem akarsz, ugye?!

2018. ápr. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A pótvacsi legalább rakott beléd pár kalóriát és fehérjét (amit amúgy ettél, így ha elég vékonyka és alacsony vagy, megüthette a minimumot, bár erős kalóriadeficitben nem árt több)... Durván koplalós étkezéseid voltak, mindig elhűlök, amikor még zöldségből is pár evőkanállal eszik az ember s számolja (bár bizonyos körülmények között megértem, én kalóriát számolok és igen, van olyan, hogy 12g alma, 2g zsír, 15g tojásfehérje :D de te nem számolsz és túl fiatal is vagy az ilyen macerás rápörgéshez. persze pont az ifjak tudnak fejlett evészavarokat produkálni, az alakjuk már érdekli őket, de eszünk még nincs elég, persze ez sokakra később is igaz).


A mozgás jó, de akkor többet is kell enned. De amit te hoztál össze, az moccanatlanul is koplalás lett volna a pótvacsi nélkül.

2018. ápr. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja, az, hogy mikor eszel, nem számít, az összmennyiség dönt. Ha eszel két szelet csokitortát éjfélkor, akkor is lazán fogyhatsz, ha össze tudod hozni a napot jóra. Persze ez általában nem ajánlatos, csak azt akarom érzékeltetni, hogy nincsenek mágikus ételek és mágikus időpontok.
2018. ápr. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát az eszem megáll...

13 évesen már éhezteted magad szinte? Gratulálok, majd ha rosszul leszel vagy ilyenek emiatt, remélem akkor is itt fogsz kérdezősködni.

2018. ápr. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az ebéd a legdurvább... Másfél db csirke nuggets, és még a panírt is leszedted? És hol a köret? Reggelihez fél fej csiperke? Mennyi lehet az, ha 100 grammban van 28 kcal? És a 4 evőkanál zöldségkeverék... Nagyon-nagyon-nagyon nagy butaság, amit csinálsz. A testednek akkor is sokkal több kalória kell ennél, ha egész nap ki se mászol az ágyból, hát még ha mozogsz is...
2018. ápr. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mégis mióta kínzod magad ezzel a hülyeséggel?

Azon se csodálkoznék, ha a biológia órákon téged használnának a csontváz makett helyett...

Már meg ne haragudj, de óriási butaság amit csinálsz és sürgősen le kell állnod erről, mert így előbb leszel anorexiás (vagy rosszabb) mint egészséges...

2018. ápr. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!