Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mitől lehet székrekedésem, és...

Mitől lehet székrekedésem, és mit kéne beiktatni még az étkezésembe, hogy ne legyen? Egészségesen étkezem, sportolok.

Figyelt kérdés

Hetente ötször két órát sportolok, napi 2-3 liter vizet iszom, húst, zöldséget, túrót, tojást sokat, gyümölcsöt és minőségi szénhidrátot kevesebbet eszem, de eszem. Multivitamint szedek. Cukrot, fehér lisztet teljesen száműztem.


Emlékszem gyerekkoromban anyukámnak, majd később testvéremnek, ugyanez volt a baja. Sosem értettem, nem gondoltam, hogy harminc fele ez utol fog érni úgy, hogy egyébként tényleg sportolok és egészségesen táplálkozom. Sajnos mégis utolért, nem tudom, hogy mi okozza. Körülbelül 7-10 naponta órási kínok árán tudok elmenni mosdóba. Háziorvos salaktalanító kúrákat, méregtelenítő teákat javasolt két éve, következő lépésnek kb egy éve, amikor újra elmentem hozzá, házi hashajtást. Na, ezt csinálom én idióta, ez által még kevésbé van magától székletem. Nem tudom, mit csinálok rosszul, mi lehet a baj, s hogyan tudnám visszaállítani az eredeti állapotba?


Off: nagyon ritkán iszom alkoholt, de akárhányszor iszom töményet, másnap nincs ilyen gondom.

Érdekes, joghurt, savanyúkáposzta nem hoz ilyen hatást.


Valaki volt , van ilyen cipőben?



2018. dec. 1. 07:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Minden reggel éhgyomorra 1 evőkanál tökmagolaj, először furcsa lesz az íze, de le lehet nyelni és nemcsak az emésztésre jó, nézz utána. Aztán néha igyál langyos, citromos, szódabikarbónás vizet, ez lúgosít. Ami nekem még bevált, az a tejeskávé.
2018. dec. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kellemetlenül érzed magad ha székelned kell? Ért mostanában valami trauma?

Egyébként ha sokáig nem változik ez akkor menj vissza dokidhoz és mond meg neki hogy se a tea se semmi nem használ és menjetek el addig, hogy minden nap vagy legalább minden másnap tudj wczni.

2018. dec. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!