Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek mi a bajom?

Szerintetek mi a bajom?

Figyelt kérdés

60 kilot híztam 7 ev alatt.

50-rol 110-re. Nem mondom,hogy nem eszem tobbet de ennyivel azert nem. Parom ugyanannyit eszik amennyit en es neki meg sem moccan a merleg nyelve. En fel ev alatt megint 20 kilot hiztam. Jartam endokrinologusnal, aki nezett hormonpanelt es vercukrot is es szerinte a pajzsmirigyem mukodik minimalisan alul es az inzulinom nagyon nagyon magas,de o ezt a hizasnak tudta be. A menstruaciom kiskorom ota nem rendszeres es nagyon sokszor talaltak cisztat a petefeszkeimben. Egyszer volt egy 6cm-es suru benneku cisztam amit mar muteni akartak.

Teljesen elvagyok keseredve mert egy 10 perces setat nem birok megtenni mert megakarok halni a vegere. 165 centimeter es 110 kilo vagyok. A koldokom alatt szorosodok illetve sok mas helyen is. Endokrinologus javasolta,hogy nogyogyasszal vizsgaltassam meg magam pcos gyanu miatt de kicsit felek.

Ti mit gondoltok? Van valaki aki hasonlo cipoben jar mint en?


2019. febr. 24. 11:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Hát a “hűha nem emlékszem”, “azt hiszem ennyi” meg a “fogslmam sincs” pont arra utal, hogy tudod, mit és mennyit eszel


Hidd el, ha vezezsz 2 hétig kajanaplót meg fogsz lepődni mennyit zabálsz, ha viszont tényleg nem zabálsz (erre kb 0,1 % esély van), akkor az orvosi kezeléshez is segítség lesz a kajanapló

2019. febr. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!