Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az nagy probléma, ha egy nap...

Zotya... kérdése:

Az nagy probléma, ha egy nap csak egyszer eszem, de akkor bőségesen?

Figyelt kérdés
Reggel nem kívánok semmit, ebédre megéhezem és sokat eszem, vacsorára szintén nem vagyok éhes.
2019. ápr. 27. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 20 éve ezt csinálom, és semmi bajom tőle. Az ősember sem tudott napi 3x enni, az evolúció meg nem olyan gyors.
2019. ápr. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én meg egész nap csak kávé cigi. Késő este meg teleeszem magam, kb 20 éves koromtól. Már elmúltam hatvan éves és dokihoz csak a jogsi végett megyek.
2019. ápr. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem magas volt az éhomi cukorszintem amikor nem reggeliztem, csak ebéd és vacsora, amióta háromszor eszem, a cukrom rendbejött.
2019. ápr. 28. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyban függ attól, hogy mit örököltél a szüleidtől. Vannak e gyomor problémáik vagy ilyesmi.


Lehet ettől semmi bajod se lesz évtizedekig, de lehetséges az is, hogy problémát okoz majd.


Mennyi ideje csinálod így?

2019. ápr. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
3 hónapja kb. mióta elkezdtem ápolástant tanulni. Lehet ez is közre játszik. Rengeteg az anyag és nehéz megtanulni.
2019. ápr. 28. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!