Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Két gyerekkel egyedül ha...

Két gyerekkel egyedül ha nagyon el lennél úszva anyagilag, vállalnál titkos kapcsolatot anyagi támogatásért cserébe? (finoman fogalmazva)

Figyelt kérdés

2013. márc. 6. 13:54
1 2 3 4 5
 41/43 A kérdező kommentje:
Nem tudtam bavállalni, nem vitt rá a lélek... Visszementem a volt férjemuez, aki azóta ahol lehet, visszaél a helyzettel, hogy ki vagyok neki szolgáltatva anyagilag... Többször megcsalt az elmúlt hónapokban (is) ésaz arcomba is vágja.. Azt hiszem muszáj valami megoldást találnom arra, hogy önállóbb legyek, de nem látom egyelőre a kiutat...
2013. júl. 16. 13:45
 42/43 Fanny1885 ***** válasza:
Örülök,h írtál! Nem tudsz esetleg pénzt félretenni sutyiban? Okosan,ésszel fél tudnál készülni egy önálló életre szerintem. Bp-en éltek?
2013. júl. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 A kérdező kommentje:
Nem Budapesten elek, bar a munkahelyem miatt oda lenne a legokosabb visszakoltozni.. De mint mondtam, segitseg nincs, egyedul keptelenseg eljarni muszakba, meg egyedul fenntartani alberletet, ovit fizetni, stb...
2013. júl. 16. 18:49
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!