Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Két gyerekkel egyedül ha...

Két gyerekkel egyedül ha nagyon el lennél úszva anyagilag, vállalnál titkos kapcsolatot anyagi támogatásért cserébe? (finoman fogalmazva)

Figyelt kérdés

2013. márc. 6. 13:54
1 2 3 4 5
 11/43 anonim válasza:
Nézd! Nyilván nem azért szül senki hogy bölcsibe adja a gyereket, de ha GYED-en vagy, valószínű van munkahelyed ahova vissza tudnak venni. Nem mondod komolyan hogy inkább valakinek a prostija leszel minthogy becsületesen dolgozz, habár tény hogy elúszik az a 2-3 otthon tölthető év?! Hogy nézel a gyerekeid szemébe? Minden követ megmozgatnék hogy ne nélkülözzenek, de ezt nem vállalnám.
2013. márc. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:

A 120as kiadás caklipakli(rezsi, lakhatás, étkezés, kicsik), és így marad havi 10ezred pl szórakozásra, neadja gyógyszerre, vagy hogy értsük a kiadásaidat?

Azért ha mindent meg tudsz adni a gyerekeknek abból a 120ból, akkor nem nevezném magam elúszottnak.

2013. márc. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 A kérdező kommentje:
mivel teljesen egyedül vagyok, nem tudok visszamenni a munkahelyemre, mert nem tudok éjszakás, meg délutános műszakot vállalni, délelőttöst se nagyon, mert reggel hatra is lehetetlen bejárni a gyerekek mellett. ha meg csak nappalos lennék, nem keresnék annyit se, mint most gyeden... mindent végiggondoltam már, nem vagyok olyan, aki rögtön a könnyebb utat választja...
2013. márc. 6. 14:26
 14/43 A kérdező kommentje:
nem, 120 a kiadás... albérlet, rezsi, hiteltartozás, ezen felül kéne kajálni, meg ruházkodni, meg egyebek
2013. márc. 6. 14:27
 15/43 anonim válasza:
Ebben a 120-ban benne van a gyerektartás is? Apukával mi a helyzet? Nem tud segíteni?
2013. márc. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:
Nincs benne, nem tud segíteni...
2013. márc. 6. 14:32
 17/43 A kérdező kommentje:
és higgyétek el, most is nehéz a gyerekek szemébe nézni, hogy már napok óta csak vajas kenyeret teszek eléjük...
2013. márc. 6. 14:40
 18/43 anonim ***** válasza:

Nehéz helyzet. Nem tudom mit tennék a helyedben.

De szexkapcsolatot tuti nem vállalnék, nem tudnék belenézni sem a tükörbe sem a gyerekeim szemébe.

2013. márc. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
Másik munkahely?
2013. márc. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:

megvonják a gyedet, ha melót vállalok, akkor is, ha csak napi egy-két órásat... semmilyen kereső tevékenységet nem folytathatok

és a gyerekeket sem tudom hova tenni, a nagyobbik is majd csak két hónap múlva megy oviba

2013. márc. 6. 14:44
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!