Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Két gyerekkel egyedül ha...

Két gyerekkel egyedül ha nagyon el lennél úszva anyagilag, vállalnál titkos kapcsolatot anyagi támogatásért cserébe? (finoman fogalmazva)

Figyelt kérdés

2013. márc. 6. 13:54
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:

tényleg a gyerekekre ki vigyázni amikor "dolgoznál" ?


ő jönne hozzátok vagy te mennél valahova ?

2013. márc. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
100%
Tedd, amit a szíved diktál. Ha úgy érzed, képes vagy rá, nem okoz lelki sérülést, a gyerekeid szemébe tudsz nézni, akkor tedd meg. Ha nem, akkor nem, és keress már megoldást. Ezt mi nem dönthetjük el helyetted.
2013. márc. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
57%

Nagyszülőktől nem tudsz anyagi támogatást kérni?

Egyébként nem!!És spórolnék ott ahol csak tudok!Pld. nem fűtök,max kicsit,jól felöltözünk.Internetet,tévét,mobilt lemondanám.Vennék egy sim kártyás telefont,amiről alig beszélnék,csak a kötelezőket.Olcsó ételeket főznék,olyat ami két napra elég.Kaján,italon spórolok,üdítő nincs,lesem az akciókat.Mosást ha kell leállítom,kézzel mosom a ruhákat.Itt a tavasz,egész napra kiviszem a gyerekeket,ha keveset vagyunk bent,kevesebb a fogyasztás.Hidd el,lehet spórolni,csak akarni kell!!Fűtés szezonnak mindjárt vége.Kérj ismerősöktől,szülőktől,bárkitől anyagi támogatást,a gyerekeid apjától csikarj ki legalább egy havi 5-öst,vásárolj be a szomszéd néninek pénzért,vagy vigyázz "feketén" gyerekekre,csak néhány órát.

2013. márc. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
100%
De miért kell titkosnak lennie a kapcsolatnak? Keress egy rendes,de anyagilag jól álló partnert,akivel együtt is élhetnél.Közösen fizetnétek a számlákat és egyéb dolgokat.
2013. márc. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
utolsónál a pont :)) én is ezen lennék!!!!
2013. márc. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:

Egyet értek 29-es válaszolóval!

Ha nagyon nincs más választás, akkor talán elgondolkoznék rajta. :/ Viszont én sem értem, hogy miért titkos! Tán csak nem felesége van?

2013. márc. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
Még annyit tennék hozzá a 34-es válaszoló kommentével kapcsolatban, hogy szerintem 2 gyerekkel nagyon nehéz olyan partnert találni, aki minden szempontból megfelelő és még egzisztenciálisan is a toppon van. Sok ilyen férfinak már vagy van családja, vagy abszolút nem is akar családot.
2013. márc. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat.. igen, szinte lehetetlen bármilyen kapcsolatot kialakítanom, hisz nem tudok eljárni itthonról, se egy kávé, egy séta, egy mozi, bármi.
2013. márc. 9. 10:20
 39/43 Fanny1885 ***** válasza:
Nekem is van 1 kisgyerekem és pont tegnap gondolkodtam rajta,h egyedül tudnék-e boldogulni. Nagyon nehéz! Alapból lenézem ezeket a dologokat,de szükség törvényt bont. Nem gondoltam volna,h valaha ezt mondom,de igen,van az a helyzet. Mert ha egyedül van az ember megoldja,de a gyerek már más tészta. Főleg 2. Azért mindenképpen menj a polgármesteribe és kérj segítséget. Minden fillér számít. A családsegítőbe is. Fiókába is. Ha tudok valamit segíteni,írj!
2013. júl. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 Fanny1885 ***** válasza:
Írjál már légyszi,érdekel,h mi lett?
2013. júl. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!