Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Két gyerekkel egyedül ha...

Két gyerekkel egyedül ha nagyon el lennél úszva anyagilag, vállalnál titkos kapcsolatot anyagi támogatásért cserébe? (finoman fogalmazva)

Figyelt kérdés

2013. márc. 6. 13:54
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:

hú....nagyon sajnállak először is....


másodszor kérdezd meg magadtól hogy ha esetleg a lányod ilyen helyzetbe kerül te örülnél-e annak ha ilyet csinálna/elvállalna-e még ha nehéz helyzetben van-e....

mit szólnának ha ez egyszer kitudódna ? mert szerintem ezzel is számolni kell....


én valami más módot keresnék mert ez nem lenne nekem való...


amúgy vonzódsz az illetőhöz esetleg???

2013. márc. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:

Család védelmisek esetleg? Ők hátha tudnak segíteni. Akár kaja osztáskor liszttel-tésztával. Vagy nálunk elvileg van gyerekfelügyelet is(mikéntjét nem tom)

Sajna a gyerekvédelmi támogatást túlléped, azt nem tudsz kérni.

Jujj neghéz eset. Ugye egyik oldal az erkölcsi, hogy valakinek az ágybetéte leszel, és nem azért mert annyira akarod. A másik oldal, hogy éhesek a gyerekeid.

Ha meg már műszakos a munkahelyed, hát jól fizetős csak nappalis munkát mire találsz... Ajjaj.

2013. márc. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 A kérdező kommentje:

ja, ige, a gyvt-re nem vagyok jogosult, szóval ha elmegy a nagyobbik gyerekem oviba, még azt is fizetni kell...

és nem örülnék ha a lányom ilyet csinálna, azt se hogy egyáltalán gondolkodnia kelljen ezen. de most a túlélésre kell játszanom, nem arra, hogy mit fog csinálni felnőtt korában

2013. márc. 6. 14:52
 24/43 anonim válasza:
Nagyszülő sincs,aki a gyerekekre tudna ügyelni?Legalább tudnál menni dolgozni.
2013. márc. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim válasza:
100%
Véleményem szerint , ha a tét az életben maradás vagy az hogy ne vegye el a gyámügy a gyerekeimet, akkor vállalnám. A gyerekeimért mindent! Nem tudsz csökkenteni a rezsiköltségeken? Pl.csak zuhányzás , nem folyó vizzel mosogatás , egy szoba fűtése vagy csak egy helyiség világítása stb...
2013. márc. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 A kérdező kommentje:
a nagyszülők is dolgoznak.. és megint csak ott vagyunk, hogy gyed mellett nem dolgozhatok, ha mégis lemondanám a gyedet, nem kapnék munkával anniyt, mint most
2013. márc. 6. 15:03
 27/43 A kérdező kommentje:
Nem tudok a rezsin csökkenteni, ígyis mindent átalányra kértem meg.. fürdőkádunk nincs, csak zuhanyzónk, a gyerekeket kétnaponta fürdetem... egy szobában alszunk, mást nem tehetek, de ha még tudnék is max 5-6 ezret spórolni, az sem számottevő, hisz legalább 30-40 ezer plusz bevétel kellene a megélhetéshez
2013. márc. 6. 15:07
 28/43 anonim válasza:

Nagyon nehéz döntés,de a válaszom,hogy igen.Ha nagyon szar helyzetben lennék akkor igen de ha csak más megoldás nem lenne.

Azért nem bérgyilkosnak áll,vagy lop,csal a kérdező.

egyébként hol laksz?ha Bp vagy szívesen segítek tartós élelmiszerrel vagy amivel csak tudok.

És a gyerekek felügyeletét,hogy gondoltat amig te "dolgozol"?

2013. márc. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 krisztivan válasza:
100%
Szerintem ha olyan az úriember(kedves,szimpatikus,szavatartó)akkor igen.Ha belegondolok (kicsit sarkítva)de a párom is eltart minket és még mosok is rá:-) Ne haragudj a viccért de ha egyszer a túlélés a tét és szimpatikus az ember és csak 1 embert kellene az ágyamba engedni akkor igen,vállalnám.Még akár jó is kisülhet egy ilyen kapcsolatból.
2013. márc. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim válasza:
Nekem volt egy barátnőm, aki jó ideig ezt csinálta, de neki nem volt gyereke, csak jól jött az anyagi támogatás, meg az hogy olyan külföldi helyekre vitte el a pasi, amit nem tudott volna megfizetni. Viszont ő vonzódott is a pasihoz, de tudta, hogy sose lehet belőle igazi kapcsolat. Én nem csináltam volna ilyet, de nem ítéltem el érte, mert úgy gondolom, mindenki úgy éli az életét, ahogy szeretné. Megvan már, hogy ki lenne az illető vagy egyenlőre elméleti a kérdés? Vonzódsz hozzá? Azért kérdem, mért én például nem tudnék úgy együtt lenni valakivel, hogy nem érzek legalább vonzalmat. Igazából neked kell tudnod, hogy képes vagy-e erre.
2013. márc. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!