Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Milyen "legendás kérdéseket"...

Milyen "legendás kérdéseket" ismertek itt Gyakorin?

Figyelt kérdés
Esetleg valami nagyon vicces, vagy más okból figyelemfelkeltő kérdés az oldalon? Ha valaki tud ilyet, linkelné?
2020. jún. 2. 14:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%

Szinte ez a kérdés örökké bennem marad



https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__humor__104916..

2020. jún. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hogy kell a kenyér héját sütni
2020. jún. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%
12 éves gyerek kukija beleszorult az anyja samponjába. Sok válasz volt, a vége az volt, hogy sikerült magáról levágni. Linkem nincs.
2020. jún. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Martin kérdései. Linket mindjárt keresek. Nem csak egy van. :D
2020. jún. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
2020. jún. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
#4 Basszus, mire leesett, hogy ő AZ a Martin... Elég durva, még emlékszem a videóira, amikor felvágta az üvegajtó a kezét, meg a húga valami lánccal kergette az udvaron. Köszi a linkeket mindenkinek!
2020. jún. 3. 14:19
 8/14 Tevenyereggyarto ***** válasza:
77%

Videói is voltak ? Azokról valahogy lemaradtam, valaki linkel párat belőlük ha még megvannak ?

Amúgy nekem is a kenyeres kérdés ugrott be elsőre ami olyan ,hogy sokan ismerik s tetszik is. De nekem szinte mindig más a favorit, pl: ott van az a fickó aki hónapok, sőt, évek óta vagyonőr (bocsánat, vagyonÖr) akart lenni. Konkrétan szinte minden nap feltett egy “vagyonörös” kérdést. Nem tudom ,hogy azóta célt ért-e. Vagy a sok “nem akarok dolgozni de a semmiből gazdag akarok lenni” mentalitású kérdés. Vagy az a gyerek aki hajléktalan szeretett volna lenni s azt kérdezgette (kb 1-2 évig) ,hogy mi kell ahoz. Hirtelen ennyi ugrott be, azért van egy pár :D.

2020. jún. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
2020. jún. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Sajnos letörölte a videóit. Volt egy Discord szervere, ahol viszont elérhetővé tette a videókat a tagok számára, de szerintem már rég megszűnt a szerver, vagy csak kidobott belőle, már nagyon régóta nincs a szerverlistámon. Szóval linkelni nem tudok. Az egyik régi videója nagyon nézett lett, egy csomó videós reagált rá anno, az volt a címe, hogy "VÉÉÉÉR" vagy valami ilyesmi, annyiból állt, hogy a húga nem volt hajlandó abbahagyni a Minecraftozást, és amikor Martin sokadjára szólt, a húga rávágta az üvegajtót, és elvágta az ütőerét. Az anyja meg még őt hülyézte le, a kislány meg végig ordított, miközben majdnem elvérzett. Szóval sajnos nem kamu, amiket gyakorira ír. De ha így rákeresel, hogy vééér, szerintem egy-két reakció videó még lehet fent.
2020. jún. 3. 15:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!