Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Sohasem találok kapcsolatot...

Sohasem találok kapcsolatot az önértékelési problémáim és az elvárásaim miatt? 19/l

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy én egy 155 centi magas 50 kilós duci lány vagyok, hajam sötét és szálkás a szemem is eléggé sötét. Sajnos eléggé rossz az egészségem bőröm színe is kissé sápadt. Gyakorlatilag egy korcs boszorkány vagyok. :(

Nagyon vágytam mindig is szőke, kékszemű fiúra, de itt a bökkenő. Ha lenne is nem tudnám elviselni az irigységet, folyton féltékeny lennék. Nagyon nagyon szeretnék gyönyörű magas szőke kékszemű lenni de ez sajnos nem adatott meg.

Így sajnos semmi sem jó, addig nem lesz kapcsolatom amíg a szemem nem lesz kék (vagy zöld) és a hajam nem lesz szőke (vagy legalább világos barna). Össze kell hogy illjek életem szerelmével. Különben sem szoktak sajnos szőke kékszemü fiúk sötét hajú lányokkal összejönni, mert nekik is magasak az elvárásaik és fennhordják az orrukat.

Tudom hatalmas elvárásaim vannak, de ha szőke kékszemű lennék senki sem ellenezné a magas elvárásaimat. A szép nőknek mindent szabad a csúnyáknak meg semmit és ez igazságtalan. :(

Létezik valami eljárás a szemszín megváltoztatására?

Ha szőke kékszemű cuki fiúm lenne akkor szégyellene engem? 🥺

Megfértőzném, megszégyeníteném?

A gyönyörü szőke, kékszemű fiúk a tisztaság és az ártatlanság megtestesítői én meg a gonosz démoni csábító alávaló nőszemény.

Most várjak addig amíg kifejlesztik azt a technológiát amivel szemszínt lehet változtatni vagy mondjak le erről az álmomról? Tudom válogatós vagyok, vannak barna hajú fiúk is de mint mar mondtam, ha szőke, kékszemű lennék mindenki elnézné nekem a magas igényeket. ( és akkor egyből a karjaimba ugrana egy szőke kékszemű fiú )

Másrészt. A magasság. Nekem mondták már azt is hogy állva le sz*phatnék bárkit mert olyan alacsony vagyok. Nagyon aggaszt az alacsony termetem is.

Fő probléma az hogy betegesen féltékeny vagyok és ha valami isteni csoda folytan olyan fiúm lenne akkor naponta sirnám a párnámba magam az irigysegtől és a féltékenységtöl. Ez patthelyzet.

Legszívessebben azt tenném ha sok pénzem lenne, mint az a Zürichben élő lány (Celine Centino) aki teljesen átalakította magát. Például a lengőbordáit kivettette.

Bocsánat a hosszú sorokért.

Most akkor mondjak le erről az ideálomról vagy fessem be a hajam, vagy kontakt lencse vagy sportoljak vagy mit tegyek? 😭😔



2022. jún. 7. 19:45
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/844 anonim ***** válasza:
19%

Attól még simán összejöhet.

Vagy szexelni sem akarsz?

2022. júl. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/844 A kérdező kommentje:

71. Ilyet irni egy ilyen fiatal lanynak 😢

Azt remeltem kapok egy kis vigasztalást amiert bator voltam es meg mertem szólitani egy fiút

Vagy átérzik a helyzetet

Én megtettem az első lepest

Nem tudom hol rontottam el

Lehet nem csak a külsőm volt a baj

Bocsánat hogy nagyon panaszkodok csak nem tudom túltenni magamat ezen

De megértem azt is hogy sok ember szerint kettősmércével mérek

Lehet ez sem tul szerencsés dolog és ezen kéne változtatnom

2022. júl. 2. 22:46
 73/844 anonim ***** válasza:
67%

Nézd, Dettike...


Igaz, ha százötvenszer mondjuk el, te százötvenszer sem fogod megérteni, de azért teszek egy próbát.


Az becsülendő, hogy meg mertél szólítani egy srácot.

Az már nem becsülendő, hogy te abból a srácból semmi mást nem láttál, mint a testét, és az arcát.

Te tényleg úgy akarsz valódi szerelmet találni, hogy mindössze a test és az arc számít? Lehet persze David Hasselhof hasonmások után rohangálni... de akkor te is legyél legalább egy fiatalkori Pamela Andersson, és ne reméld azt, hogy nem megdugni akar az illető.


Ha nem változtatsz fejben, akkor tényleg nem találsz soha párkapcsolatot.


"szerintem igazán megtehetné egy szép szöke fiu (volt meg pár szép srac a strandon) hogy egy nala kevéssé szep lannyal van együtt"

És te miért nem teszed meg, hogy nem csak "szép szőke fiúk" után koslatsz? Várom a válaszod!


"Az a gond hogy a férfiak a külsőt nezik gyakorlatilag nőként semmibe vesznek"

Kiscsillagom, a lónak a micsodáját!

Itt TE vagy az, aki a külsőn kívül semmi mást nem néz.

Neked nem az a legnagyobb bajod, hogy skizofrén vagy, hanem hogy egy felszínes kis butuska is.


Majd amikor te képes leszel észrevenni mást is, és nem csak a kigyúrt magas szőkéket, majd akkor térjünk vissza rá, hogy ki a felszínes, és ki nem az.


De hadd meséljek el valamit!

Én boldog párkapcsolatban élek. Nem, nem vagyok kigyúrt, magasságom sem több 172-nél, és a barátnőmnek sincs sem nagy melle, sem szőke haja, sem kék szeme. De imádjuk egymást. Ő szereti bennem azt, hogy aranyos, és megértő vagyok vele, hogy ha bármi problémája van, akkor megbeszélheti velem, és hogy tényleg szeretem őt. Én szeretem benne azt, hogy kedves, őszinte, kicsit félénk, bújós, és hűséges. Mert az ilyesmik számítanak. Imádom a sötétbarna haját, a barna szemeit, az A-s melleit, de ha szőke lenne, kék szemekkel, és C-s mellekkel, akkor is ugyanígy szeretném.

Úgy gondolom, ez a kulcsa a sikeres párkapcsolatnak. Nem az, hogy jaj, most ki van gyúrva, és szőke. A te hozzáállásoddal tényleg nem várj mást, mint esetleg egy kósza dugást.

2022. júl. 3. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/844 anonim ***** válasza:
88%

"71. Ilyet irni egy ilyen fiatal lanynak "


1. Egy 19 éves lány nem fiatal lány... ja de most jut eszembe, hogy valaki írta, hogy ezt te csak hazudod, és valójában csak 16 vagy hány éves vagy. Ha idősebbnek hazudod magad, akkor viszont vállald a következményeket, és ne kérj ki magadnak semmit! Mellesleg egy 16 évesnek is illenék ezt tudnia, de te szellemileg valóban gyerek vagy még.


Amúgy konkrétan mi volt ebben a csúnya?!


Azt írtam, hogy attól, hogy nem akarsz gyereket, még simán teherbe eshetsz, ha szexelsz valakivel.

Ezzel valami újat mondtam?!

Akkor több komoly problémáid is vannak!

Sajnos elmulasztották a szexuális felvilágosítást.


Akkor én megteszem tőmondatokban.


Általában a párkapcsolatok része a szex is előbb-utóbb.

Ha a férfi és a nő szexel, akkor esélyes, hogy a nő teherbe esik, akár akarja, akár nem akarja.

Ha valaki nem akar terhes lenni, akkor védekezni kell. Férfiak ilyenkor kotont használnak, ami jó eséllyel véd a nemibetegségektől is, de ez egy kicsit körülményes, viszont elvárható.


A nők védekezésére több módszer is van, pl. fogamzásgátló tabletta, de ezt nagyon pontosan kell szedni, ha egyszer is elfelejted, akkor a fogamzásgátló hatásfoka csökkenhet, ami azt jelenti, hogy nő az esélye, hogy terhes leszel, akár akarod, akár nem!


Egyébként tudod, én sem akarok fizetni a fagyisnál a fagyiért, csak a fagyit akarom, de fizetek, mert ez a szabály.


Egyébként mit dicsérjek rajtad, amikor ugyanazokat a hibákat követed el, csak egy "új síkon"?


Majd ha pl. az önismeret és a belátás, az érés útján haladtál egy lépést is, pl. belátsz valamit, és leírod, hogy konkrétan mit, és az valóban pozitívan értékelhető, akkor majd megdicsérünk. Eddig még nem történt ez meg.


Még mindig csak hisztizel, a hiszti meg elég dedós dolog.

2022. júl. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/844 A kérdező kommentje:

En nem akarok terhes lenni. Mi az hogy elöbb utobb terhes leszek? Akkor abortuszra megyek. Én nem akarok gyereket akarmennyire is erőltetik. Most egesz eletembe stresszeljek hogy terhes leszek?

Es szerintem nem a szex a kapcsolat értelme. Ha elajulnék nem mondana senki hogy hisztizek.

Egyébként mi volt a hiba mit elkövettem? Csak megkérdeztem van e barátnője és volt.

Belátom hogy hiba hogy elvarasaim vannak de egyszer élünk es ezt az egy életemet szeretném egy szép fiúval eltölteni és nem akarok rosszat vagy hibasat választani. Egyszer rosszul döntök és mar nem lesz esélyem megtalálni a tökéletes férfit.


Csak mire várok a tökéletes férfira addig eltellik az életem és rá kell jöjjek hogy az életemet eltölthettem volna egy kevésbé szép férfival is boldogságban.

2022. júl. 3. 22:16
 76/844 anonim ***** válasza:
21%
soha
2022. júl. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/844 anonim ***** válasza:
76%

"En nem akarok terhes lenni."

Én is azt mondom, hogy jobb, ha neked nem lesz gyereked. Ha ilyen éretlen vagy, és ilyen személyiségzavarokkal küzdesz, akkor bizony jobb, ha nem kell olyan felelősséget felvállalnod, amit nem tudsz felvállalni.


" Mi az hogy elöbb utobb terhes leszek?"

Nem azt mondtam, hogy előbb-utóbb terhes leszel, ez a te szövegértési hibád. Azt mondtam, hogyha nem védekeztek, akkor nagyon nagy esély van arra, hogy terhes leszel. Ha védekeztek, akkor az esély nagyon lecsökkenthető, de száz százalékos védelem nincs.


"Es szerintem nem a szex a kapcsolat értelme."

Azért nagyon jelentős része egy egészséges felnőtt kapcsolatnak. (16 éves korban tök rendben van, hogy nem akarsz szexet, de azért ne lepődj meg, ha a partered akar, idősebb korban meg pláne.

Persze léteznek aszexuális férfiak és nők, akik egyáltalán nem igénylik a szexet, csak hát kevesen vannak. Kevesebben, mint szőke kékszeműek, de ha neked ezentúl szőke kékszemű aszexuális kell, akkor meg mégnehezebb lesz a tökéletes párt megtalálni.


Egyébként nem a munka az élet értelme, mégis dolgoznak általában a felnőttek.

Nem a pénz az élet értelme, mégis mindenki használ pénzt.

Nem az étel az élet értelme, mégis mindenki eszik.

Nem az anyagcsere az élet értelme, de az ember teste erre fordítja a legtöbb energiát.


"Akkor abortuszra megyek."

Felőlem mehetsz. De ne hidd azt, hogy az egy leányálom. Ezért mondom, hogy ha már szex, akkor felelősségteljes védekezés nagyon fontos.


"Ha elajulnék nem mondana senki hogy hisztizek."

Folyamatosan hisztizel, ezért azt mondom, hogy folyamatosan hisztizel. Ha elájulsz, akkor azt mondom, hogy elájulsz. Ha magadhoz térsz, és folytatod a hisztit, akkor azt mondom, hogy már megint hisztizik. Ha levest eszel, akkor akkor azt mondom, hogy levest eszel.

(na jó, nem mondom, mert nem vagy annyira fontos nekem, hogy azt nézzem folyamatosan, hogy mit csinálsz, ezzel csak azt akartam mondani, hogy mindenki tisztában van azzal, hogy mit csinálsz. Ettől nem kell ájuldozásra vágyni, hogy ne mondják azt hogy hisztizel, mert előbb-utóbb magadhoz térsz, és te maradsz ugyanolyan, a problémáid is maradnak ugyanazok.


Ráadásul egy eszméletvesztős hisztis nőt még kevesebben tolerálnak párkapcsolatban, mint egy szimpla hisztis nőt.

Ilyen az élet. Ne kívánj magadnak olyat, amit később megbánnál!


"Csak megkérdeztem van e barátnője és volt."

Ez nem volt hiba, bár szerintem ez egy elefánt a porcelánboltba módszer, de lehet, hogy valakinek bejön... egy egyéjszakás kalandra (csak egy érzelemmentes szexre - őőőő bocsi, kicsi lány, még nagyon fiatal vagy. )


"Belátom hogy hiba hogy elvarasaim vannak"

Nem az a baj, hogy vannak elvárásaid, sőt, kellenek is, hogy legyenek elvárásaid. Csak nem mindegy, hogy milyen elvárások. Fontos pl. hogy reálisak legyenek az elvárások. Tegyük fel, hogy egy Béla nevű fickónak az az elvárása, hogy Diana hercegnő bekopogjon az ajtaján, és megkérje a kezét, nos, akkor élete végéig várhatja az elVÁRÁSÁT, mert nem fog megvalósulni soha.

Ennek a Bélának is egy élete van, de ha nem szembesül azzal, hogy az elvárása irreális, és minden mást kizár, mert ez az elvárása, akkor soha nem lesz boldog, mert a vágya soha nem valósul be.


Neked ha nagyon kevés, de van matematikai esélyed arra, hogy találj egy szőke, kékszemű izmosat, aki úgy szeret téged ahogy vagy, de te akkor se lennél boldog, mert akkor örökös féltékenységben szenvednél, ahogy leírtad, amivel ezt a kapcsolatod tönkretennéd.


" Egyszer rosszul döntök és mar nem lesz esélyem megtalálni a tökéletes férfit."

Ezt honnan a fenéből veszed? Megint felvilágosítalak:

1. Nem csak egy kapcsolata lehet az embernek az életében.

2. Tökéletes ember nincs.

3. A kapcsolatokban vannak konfliktusok, tehát tökéletes kapcsolat sincsen - már csak azért sem, mert nincs tökéletes ember.


Ha elvárod, valakitől, hogy tökéletes legyen, az egy olyan teher, ami szintén elviselhetetlen, tehát plusz egy ok, hogy kilépjen a kapcsolatból.


Amúgy szerinted egy tökéletes ember egy hisztiző, ájuldozni vágyó, totál féltékeny, testi beteges, személyiségzavaros, szexet nem akaró nővel akarja leélni az életét? Szerinted ő ettől lenne boldog?

Elhiszed, amit mondasz?


Elárulom, előbb támad fel Diana hercegnő, és kopogtat félérdre ereszkedve Béla ajtaján, hogy már ott megkéhesse a kezét! :D


Igen, csak egy élet van, és éppen ezért kéne pl. azt megtanulnod, hogy egy kapcsolatban képesnek kell kompromisszumokat kötni.

Nem baj, ha vannak elvárásaid, nem baj, ha van egy férfiideálod: szőke, kék szemű, sármos, gazdag, jó humorú, stb. (bár eddig a humor egyszer sem fogalmazódott meg benned, bár szerintem sokkal fontosabb, mint a hajszín. Konkrétan lehet a kedvenc hajszínű nőm, ha képtelen venni az én humoromat, és képtelen megnevettetni engem, elég hamar megunnám).


Képzelem, ültök egymással szemben, merev tekintettel lesed a szép szőke szemét és szőke haját ő meg a te "boszorkány tested", és ez a szerelem - szerinted.


Szerintem neked egy szőke, kékszemű gumiférfi való - babázhatsz vele, vagy amit akarsz. Nem csal meg, úgy fogad el, ahogy vagy, nem mondja, hogy hisztizel, sőt: mosolyogva nézi...


"Egyszer rosszul döntök"

Felvilágosítás 2.

Sajnos te elveszel egy-két lényegtelen részletben a társkeresésben, mert nem az egészet nézed, így ha találnál is valakit, iszonyatosan nagy csalódást okoz neked.


A társkeresésre még nem is vagy kész, ennél fogva már csak ezért is kőbe van vésve, hogy csalódás érjen.


Mivel nem vagy hajlandó belátni semmit, nem is változol, vagyis nem is fejlődsz semmit, így maradsz ugyanolyan, amilyen vagy.



De egy életed van, és leszel még 50 éves is, és akkor is a tökéletes szőke kékszeműt várod hisztizve...

Csak tudod az 50 éves nők sokkal nehezebben találnak már társat, főleg ha kompromisszumképtelenek, és továbbra is a tökéletesre várnak.


De egy életed van...

Nehogy adj egy esélyt egy kedves barnaszemű szőke izmos srácnak, aki szeret, ápol, kiszolgál (mert gondolom, ez is elvárás), gyermeket, sőt szexet sem akar, mert a barna szemtől már genetikai hulladék szerinted (megjegyzem: ahogy te is a saját mércéd szerint).

2022. júl. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/844 anonim ***** válasza:
43%
#77: Az a baj, hogy ebből ő SEMMIT nem fog felfogni. Csak annyit, hogy te milyen gonosz vagy, hogy nem akarod, hogy szőke kék szemű pasija legyen.
2022. júl. 4. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/844 A kérdező kommentje:

Elnézést kérek mindenkitől akit az írásaimmal megbántottam.

Meg hogy magamat es a saját külsőmet szidom. Azért pozícionalom alacsonyra a külsőmet hogy a szerelmemet mindenképpen szépnek érezzem magam mellett.

Egyébként a szőke barna szemű is simán lehet vagy kékszemű sötet hajú. Ha szeretget ápol az egy álom lenne, igaz szerelem.❤️

Egyébként zöld szem szőkés barna haj is nagyon nagyon szép ❤️

Szexet azért nem akarok mert biztosan fáj, bár nem tudom milyen mert még szűz vagyok.

Van példa amugy olyan kapcsolatra ahol szőke hajú fiú sötét haju lánnyal van együtt például Usui Takumi Misaki Ayuzawa-val van együtt a Maid Sama! Nevű animében.

Vagy emlithetnem akár a kicsit dedósabb katicabogár es feketemacskát is.


Pont azert mondtam az elájulast mint potenciális parkeresesi modot, mert nem ugy működik hogy megszólítom hogy van e barátnője. Veszélybe kene sodornom magamat hogy megmentsen egy fiú.


Meg 50 eves koromra lehet lesz valami külső fiatalitó technologia vagy addigra majd szépen kiszepitem magam. Es gyűjtök addigra elég pénzt ahhoz hogy széppé varázsoljam magam.


Nem mondtam hogy genetikai hulladék a barna szemű.


Tisztában vagyok vele hogy mindenkinek a sajat szintjén lévővel kéne együtt lenni tehát Béla ne várja Diana hercegnőt. :(

De Béla elmehet egy bordélyházba és választhat magának akar milyen szépségű nőt amilyet csak szeretne. (Akár olyan szépet is mint Diana hercegnő)


Nem az a lényeg hogy a kapcsolat legyen tökéletes hanem a ferfi legyen minél nagyobb szazalékban nem mondom hogy tökéletes de azert jó.


Az a lenyeg a pasiban hogy legyen igenye a változtatasra. Pl ha szegeny akkor keményen dolgozik, vagy ha ducibb akkor edzeni jár.


Amúgy az okos értelmes férfihoz a humor is hozzátartozik.


Meg ugye mondtad hogy akarna e egy tökeletes ferfi egy hisztiző, szemelyiségzavaros csúnya lánnyal lenni.

Lehet csak lerontanám de szerintem kiegészítenénk egymást:

ő: szőke haj én: nagyon sötet barna haj

Ő: kék szem. Én: sötet barna

Ő: magas. Én: alacsony

Ő: jó testű. Én: duci

Ő: dolgos. Én: művészlélek

Ő: erős lelkileg Én: érzekeny mindenen elsirom magam (megnyugtatna)

Egyebként ellentetek vonzak egymást.


Jó, jó tudom megint ugy fogalmazok hogy a nagy ❤️"Ő"❤️

2022. júl. 4. 11:41
 80/844 anonim ***** válasza:
90%

Édesjóistenem...

Az írásod első felére már azt hittem, hogy kezded reálisan látni a világot.

Aztán jöttél megint az ájulásos marhaságoddal, meg az egyéb önsorsrontó képzelgéseiddel.

2022. júl. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!