Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy úgy érzem,...

Miért van az, hogy úgy érzem, alapjáraton nem szeretnek az emberek?

Figyelt kérdés

Nem tudtam nagyon, hogy ezt hova kéne írnom, így ezt választottam.


Tehát, az a problémám, hogy szerintem nem szeretnek az emberek. Akármilyen új közösségben mindig kedves, aranyos próbálok lenni(amúgy is az vagyok) és eleinte mások is azok velem, de később mégis csak megmarad egy szimpla emberi kapcsolatnak. Nem tudom, hogy mi lehet bennem, ami annyira taszítja az embereket.

Én nem tartom magamat rossz embernek, sőt, szerintem olyan értékek vannak bennem, amelyek másban nincsenek. Mindenről el lehet velem beszélgetni, megértő, segítőkész, értelmes, toleráns embernek tartom magam. De mégsem megy az, hogy akárki is jobban megkedveljen. Úgy érzem sokszor, hogy csak úgy vagyok, hogy igazán senkinek sem kellek, mint barát. Mit tehetnék még? Vagy fogadjam el, hogy én egy ilyen típus vagyok, akit nem nagyon szeretnek?


2010. dec. 25. 12:06
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/84 Moszuke ***** válasza:
22%

hát szerintem leírom még egyszer hátha felfogod, aztán most már tojok rá... TE miattad alakulnak a kapcsolataid úgy ahogy...

szia.

2010. dec. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/84 anonim ***** válasza:
90%
Hát nem tudom miért húzodnak el tőled egy idő után, ezt nem látom. Én akkor távolodok egy lánytól, ha egy k_rva vagy ha hihetetlen beképzelt. Te az a lány vagy akivel szívesen megismerkedek és örülnék, ha priváton rám írnál. Én szeretnélek megismerni és ezt őszíntén írom.
2010. dec. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/84 anonim ***** válasza:
100%
Én gyakran a határozott véleményem, céljaim miatt bíróságon találom magam. Na látod-látod, ez történik akkor, ha túl határozott a véleményed, és túl nagy a pofád. Megszívom gyakran, de mit tegyen az ember? A tény tény, ha fáj, nem engem kell elpusztítani.
2010. dec. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/84 anonim ***** válasza:
52%

Moszuke


Ez emberi kapcsolat egy reláció, nem lehet csak az egyik vagy csak a másik fél hibájaként beállítani, ha nem működik.

2010. dec. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/84 A kérdező kommentje:

Nem mindig vagyok határozott, és a pofám se a legnagyobb. Legalábbis úgy vagyok vele, hogy ami nem tetszik, azt kimondom. Inkább őszinte embernek tartom magam.


kedves vagy, és lehet írok is neked, sőt:)

egyébként nő vagy? hány éves?

2010. dec. 25. 12:52
 26/84 anonim ***** válasza:

Nem, nem nő, hanem... fiú! :D

És 25 éves.

2010. dec. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/84 A kérdező kommentje:

Moszuke


Én pont azt érzem, hogy bennem lehet a hiba, amiért nem tudok megtartani egy normális emberi kapcsolatot sem. Úgy érzem, hogy csak bennem lehet a hiba, amiért mindenki "elmenekül". Az "elmenekültekkel" is megmarad a jó viszony(néha nem), de semmi több. A jó viszonyt úgy értem, hogy elhidegülünk egymástól(persze én próbálom folyton pozitívvá változtatni, de nem megy), nem keres már, nem vágyik a társaságomra.

2010. dec. 25. 12:55
 28/84 Moszuke ***** válasza:
50%

dehogynem.. emberi kapcsolat arról szól hogy a két ember idomul egymáshoz. és az ember hozzá hasonlók társaságát keresi. (jobb esetben)

minden lehetséges.. akár haveri akár párkapcsolat.


mért van az, hogy én mindenféle emberrel jól kijövök? kezdve a kocka otthon ülős emós szartól át a tolvaj rongálós cigányon egész a minden nap mással kavaró srácig...vagy a politizáló nagymamáig..


ez miért van?

szar a szociális érzéketek.. én jól idomulok másokhoz.. és ők is jól idomulnak hozzám.

még is mindezt úgy "tesszük" hogy önmagunk maradunk.. na ezt hozzátok össze:)

amennyi energiát beleöltök a rinyálásba annyival már 500x jobb emberek lehetnétek mint most.

a világ nem szar csak ti teszitek azzá magatoknak.


tehát ha a kérdezőnek nem jók az emberi kapcsolatai az szerintem az ő hibája.. mert mint lássuk 0ának tartja magát és itt emózik... egy jó kapcsolathoz két ember kell.. hiába fut ő össze egy normális idomulni képes szociális pasival/baráttal, ha ő maga egy befordult rácsok mögötti világban éldegél.


sajna ez van:) meg kell ismerned magad hogy miért van ilyen amilyen.. és ha már tudod az okokat tudsz változtatni...

de lehet hogy tévedek.. és a világban van a hiba és nem benned......

2010. dec. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/84 Moszuke ***** válasza:
50%
na.. hát ha tudod, hogy a hiba benned van mire vársz? változtass....
2010. dec. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/84 anonim válasza:
100%
A kérdező nem mondta, hogy a világban van a hiba. Nem is olvasol Moszuke, csak hajtogatod a magad marhaságait, és nyalod a saját segged.
2010. dec. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!