Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy úgy érzem,...

Miért van az, hogy úgy érzem, alapjáraton nem szeretnek az emberek?

Figyelt kérdés

Nem tudtam nagyon, hogy ezt hova kéne írnom, így ezt választottam.


Tehát, az a problémám, hogy szerintem nem szeretnek az emberek. Akármilyen új közösségben mindig kedves, aranyos próbálok lenni(amúgy is az vagyok) és eleinte mások is azok velem, de később mégis csak megmarad egy szimpla emberi kapcsolatnak. Nem tudom, hogy mi lehet bennem, ami annyira taszítja az embereket.

Én nem tartom magamat rossz embernek, sőt, szerintem olyan értékek vannak bennem, amelyek másban nincsenek. Mindenről el lehet velem beszélgetni, megértő, segítőkész, értelmes, toleráns embernek tartom magam. De mégsem megy az, hogy akárki is jobban megkedveljen. Úgy érzem sokszor, hogy csak úgy vagyok, hogy igazán senkinek sem kellek, mint barát. Mit tehetnék még? Vagy fogadjam el, hogy én egy ilyen típus vagyok, akit nem nagyon szeretnek?


2010. dec. 25. 12:06
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/84 A kérdező kommentje:

Kedves "fiú vagyok, írj privátot"


Már írtam az elején, hogy a férfiak/fiúk miért közelednek felém. Ez a véleményem azóta sem változott, így nem fogok neked írni, ne haragudj. Azt hittem, hogy nő vagy, ezért írtam azt, hogy lehet írni fogok.

2010. dec. 25. 13:30
 42/84 Moszuke ***** válasza:
59%

és szerinted az emberek ezt nem veszik észre, hogy benned kimondatlan lelki gond (emó) van?

emó szót nem úgy használom mint vasalt hajú ér vágós köcsög, ne értsd félre.. hanem mint egy ember akinek húdenagy_világfájdalma_van...



a hugomnak van egy barátnője,, keringőn ismerkedtem meg vele.. kicsit fura volt.. elején csöndes.. aztán elkezdett megnyílni átvettem a laza jópofa stílusát, tök rendes, szimpatikus, aranyos lánynak tűnt, poénkodott flörtölt stb.. de még is valami fura volt benne.. nem tudtam mi, csak tudtam hogy vmi nem stimmel... na mind1 szemet hunytam felette és élveztem a társaságát..


és ekkor valamelyik nap kikotyogta a barátnőm hogy ez a lány épp azért nincs most ott, vagy vmi, mert elvonult sírni pár percre... mond neki mi-van??


azt mondja.. *óóó hát nyugi, ő ilyen... mindig elszokott menni és kisírja magát tök spontán...*

na hát... nem látszott a lányon és nem is kötötte az orromra hogy lelki gondjai vannak.. én még is megéreztem hogy vmi nem stimmel. hát most már tudom mit éreztem:)


na ez is egy tapasztalat volt, hátha segít:)

2010. dec. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/84 A kérdező kommentje:
Még mindig nincsen világfájdalmam...
2010. dec. 25. 13:34
 44/84 Moszuke ***** válasza:
47%

az elismerés a gyógyulás felé vezető út első lépése!:D

de ha nem tudod mi bajod, akkor én honnét tudjam?:(

én csak ezt tippeltem.. vegyél fel msn-re és sírd ki nekem magad.. aztán megmondom mi bajod van:D

22/f

név nélkül, arc nélkül.. aztán ha rájössz mi a baj tudsz változtatni

2010. dec. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/84 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg semmi baj nincsen. Egyszerűen a kérdező egy olyan érdeklődéssel és felfogással rendelkezik, amivel az emberek nagy többsége nem. Ennyi.
2010. dec. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/84 anonim ***** válasza:
Akkor félre értelmeztélXD mert nem mondtam miért közeledem vagy hogy közeledem!:P hát köszi szépen:P azt írod, hogy kerülnek viszont te is:) olyan dolgot meséltél be rólam ami nem igaz:D de se baj, hát ne írj akkor:) én csak beszélni akartam veled:) zárkoz be, nem tudok mit mondani erre. Talán ezért kerülnek, mert te megmondod mi van akkor is ha nem:) ahogy folyamatosam visszaírsz mi hogy is van:) kösz, tényleg ne írj:) tipikus oroszlán
2010. dec. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/84 Moszuke ***** válasza:
32%
onwed:)
2010. dec. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/84 anonim ***** válasza:
Engem sem szeretnek, de legalább nem kell velük kedvesnek lennem, mert még jobban utálom őket. :D
2010. dec. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/84 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem ilyen vagy és ennyi!És szerintem az a bajod,hogy megakarsz felelni mindenkinek!Én így gondolom!De ha nem,akkor valoszinü hogy valamivel unszimpátiát váltsz ki a legtöbb emberből,valamilyen mozdulattal,vagy viselkedés formával,esetleg a beszéd stílusod.Vannak ilyenek de persze nem mondom hogy te ilyen vagy,ez csak egy tipp!Vagy pedig erős egyéniség vagy és elnyomod a társaságodban lévő embereket!Látom oroszlán jegyben születtél,ezek az emberek szeretnek középpontban lenni és ezt nem minden ember tolerálja.Fogadd el magadat ilyennek amilyen vagy,esetleg kérdezzél meg egy két embert a társaságodba hogy szerintük mi az ami idegessitő benned!Amúgy én is ilyen voltam mint te,aztán rájöttem hogy én nem erőlködöm náluk!Érdekes módon utánna mindig kerestek!Amúgy én még mindig azt mondom hogy erős egyéniség vagy!

2010. dec. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/84 anonim ***** válasza:
Elöző voltam!Szeretsz középpontban lenni?Vagy szereted ha felnéznek rád?
2010. dec. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!