Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy úgy érzem,...

Miért van az, hogy úgy érzem, alapjáraton nem szeretnek az emberek?

Figyelt kérdés

Nem tudtam nagyon, hogy ezt hova kéne írnom, így ezt választottam.


Tehát, az a problémám, hogy szerintem nem szeretnek az emberek. Akármilyen új közösségben mindig kedves, aranyos próbálok lenni(amúgy is az vagyok) és eleinte mások is azok velem, de később mégis csak megmarad egy szimpla emberi kapcsolatnak. Nem tudom, hogy mi lehet bennem, ami annyira taszítja az embereket.

Én nem tartom magamat rossz embernek, sőt, szerintem olyan értékek vannak bennem, amelyek másban nincsenek. Mindenről el lehet velem beszélgetni, megértő, segítőkész, értelmes, toleráns embernek tartom magam. De mégsem megy az, hogy akárki is jobban megkedveljen. Úgy érzem sokszor, hogy csak úgy vagyok, hogy igazán senkinek sem kellek, mint barát. Mit tehetnék még? Vagy fogadjam el, hogy én egy ilyen típus vagyok, akit nem nagyon szeretnek?


2010. dec. 25. 12:06
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/84 A kérdező kommentje:
A hangulatomtól függ, hogy mennyire vagyok szókimondó. Elsősorban mindig őszinte vagyok, ha néha fáj is. Természetesen nem bántok meg vele másokat. Néha talán túl szépnek gondolom azt, ami másik szemmel csúnya.
2010. dec. 25. 16:30
 72/84 anonim válasza:
39%
Hát nem veszítek észre milyen ez a lány??? Nem csoda, hogy ilyen próblémája van! Járatja itt magát, össze-vissza beszél, ennyi sok mesét egy lánytól:S azt a...Hát gratulálok, ha találsz valakit. Az édes kevés, ha nem iszol vagy nem jársz bulizni, egy ilyen voltbarátnőm volt, hagyjuk, belül egy undorító, szánalmas nő volt. Nem csodálom, hogy ilyen próblémád van:) bunkóz le nyugodtan:P
2010. dec. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/84 anonim ***** válasza:

Soha nem voltam beképzelt, soha nem hangoztattam, hogy én jobbnak tartom magam. Nem is tartom magam jobbnak, csak én is tisztában vagyok a saját értékeimmel.


Én nem azt mondom hogy te érezteted,csak te nem látod magad kivülről és egy idegen embernek vagy egy kivülálló ezt másképpen látja.Hiába nézegeted magad a tükörbe és beszélgetsz magaddal,vannak berögződött dolgok amiket észre sem veszel.Egy gesztikuláció a beszéd stílus,amikor egy társaságban vagy és elengeded magad,akkor nem figyelsz magadra és nem veszed észre a dolgokat.Nekem pl volt olyan hogy rámszoltak hogyan szóltam hozzá,peddig én nem érzékeltem.

2010. dec. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/84 anonim válasza:
meg van benned a hiba;) látom is:)
2010. dec. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/84 anonim ***** válasza:

ma 16:34


Miért ismered vagy talákoztál vele?Nekem úgy tünik hogy a kérdező inkább megerőssittésre vágyik,nekem meg az jön le,Hogy egyszerüen csak túlsokat kihoz ebből!

2010. dec. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/84 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Nem értem a kifejezést: "járajta magát". - valahogy ezt nem tudom hova tenni.

Ha arra gondolsz, hogy kommentelgetek, hát istenem. Engem érdekel ez a kérdés, mivel én tettem föl, és szerves részét képezi az eddigi életemnek.

Hogy milyen lány vagyok? Én már leírtam, hogy mit gondolok magamról.


Amúgy nem tudom melyik részből derül ki számodra, hogy én milyen gyakorisággal látogatom a szórakozóhelyeket.

2010. dec. 25. 16:38
 77/84 anonim ***** válasza:
De a választ már megkaptad, tudod az okot. Innentől rajtad múlik, hogy hogyan is kezeled ezt a helyzetet.
2010. dec. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/84 anonim ***** válasza:
44%
Én már leírtam a tippeket hogy mi lehet,vagy miért érzed ezt.De ha mindenki így reagál,Akkor nem gondolod hogy benned lehet a hiba?Mert azt mondom 1-2 embernek nem vagy szimpi vagy nem keresi a társaságodat,hát istenem.De azt hogy mindenkinél ezt érzed,akkor már gyanittom hogy benned van a hiba.Te ettől még nem vagy rossz ember,de valami mégiscsak van ami miatt nem közelittenek vagy levegőnek néznek.Vagy neked túl nagyok az emberekkel az elvárásod.Nem vagy szeretet hiányos?:)
2010. dec. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/84 anonim válasza:
0%
Ó te jó ég! De marha okos vagy:) akkor miért vagy itt? Nevetni tudok már rajtad:D A sok sírásod katasztrófa, olyanok állnak melletted itt akik sajnálnak! Én kitudtam szűrni hogy milyen vagy, hogy más mit látt azaz ő dolga:) Sok dolgot tanultam, bátran jelentem ki hogy van ok amiért elkerülnek, lásd tényleg!!!!! mond nyugodtan amit akarsz:) csáó!
2010. dec. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/84 anonim ***** válasza:
Én nem állok mellette mivel nem ismerem.Csupán csak normálissan probálok neki válaszolni!Miért ne tehetném?Tőlem távol áll az hogy nyaljam a seggét,mivel azt se tudom ki ő.Lehet csak sajnáltatja magát,nem tudom!De valoszinü komolyan gondolta a kérdést.Nekem az jön le hogy sokat hoz ki ebből a dologból inkább.
2010. dec. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!